گروه خبری - فرهنگی
این برنامه امروز۲۰ آذر ساعت ۱۸:۰۰ در مسجد بزرگ دانشگاه تبریز برگزار خواهد شد.
صبح امروز جمعی از دانشجویان بسیجی بمناسبت روز دانشجو با نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز دیدار و به بیان دیدگاه های خود پرداختند.
نشست بررسی «رویکرد غربی نسبت به زن در ایران» با سخنرانی سرکار خانم فاطمه آلیا، نماینده‌ی سابق مجلس شواری اسلامی در تالار شهید شفائی دانشگاه تبریز برگزار شد.
سردار نوعی اقدم خطاب به دانشجویان گفت : آینده این نظام و مملکت مال شماست و هدف ما استمرار همیشکی امنیت و اقتدار و پرچم همواره برافراشته ایران است تا سایه آن شما عزیزان به پیشرفت علمی و توسعه این مملکت بپردازید.
این برنامه ها در سطح دانشگاه های مختلف استان اجرا شده اند
اسکندرزاده مسئول این کانون ضمن دعوت از دانشجویان علاقمند شعر و ادب به عضویت در این کانون از برگزاری کنگره شعر دانشجویی دفاع مقدس خبر داد
«وحید فرهنگی» هجدهمین فرزند آذربایجان از دیار غیورمردان تبریزی است که در منطقه ادلب سوریه بر اثر انفجار مین زخمی شد و در آستانه‌‌ فرارسیدن اربعین حسینی در بیمارستان حلب به دیار باقی شتافت.
ظهر امروز سالن حجاج فرودگاه شهید مدنی تبریز پذیرای پیکر مطهر شهید فرهنگی با حضور مسئولین استانی بود.
این دوره یک روزه در دو قسمت همایش "بزرگداشت روز 13 آبان " و کارگاه های آموزشی در دانشگاه میزان برگزار شد که دکتر صمد عزیزی رئیس مجمع راهبردی بسیج دانشجویی استان آذربایجان شرقی سخنران ویژه همایش بود.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|