گروه خبری - فرهنگی
فرمانده جبهه مقاومت گفت : اگر آدمی تربیت کنید که آن علمی را که بدست آورده در مسیری که شما میخواهید استفاده کند و تبدیل به یک انسان مجاهد، حسینی ، شجاع ، آزادی خواه ؛ تلاشگر و عادل بشود شما هنرمند هستید و لاغیر. اگر من بتوانم لشکرهای متعددی را درسوریه متحد کنم و خودم به رزم ببرم و در کنار من بجنگند و مقاومت کنند ، من هنرمند هستم. خدا شاهد است که ادب وتواضع در امر تربیت نیرو مهم است.
وی با تشریح برنامه های جشنواره فضای مجازی و رسانه گفت: این جشنواره با حضور و رقابت بیش از 150 اثر در حوزه های مختلف رسانه های دیجیتال ، نرم افزار و اپلیکیشن ، تولیدات چند رسانه ای و بخش ویژه با عنوان مسابقات ایده های برتر در محورهای شهدای دانشجو ، اقتصاد مقاومتی ، تمدن اسلامی ، مطالبه گری و زندگی دانشجویی برگزار شد و آثار برتر در حوزه های مختلف پس از داوری فنی و محتوایی انتخاب شدند .
تعدادی از دانشجویان دانشگاه پیام نور مرکز تبریز از خانواده دانشجوی شهید بهروز حسین پور، دیدار و از مقام و ارزش والای شهدا تجلیل کردند
توصیه‌های کاربردی قبل از حرکت، موارد قابل توجه در عراق، پس از ورود به خاک عراق برای زائران اربعین جمع‌آوری شده که رعایت آن می‌تواند منجر به عدم بروز مشکل در این سفر معنوی و سهولت و آرامش حین آن شود.
مراسم معارفه مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه تبریز با حضور سردار رحیم نوعی اقدم از فرماندهان سابق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و سایر مسوولان صبح امروز در دانشگاه تبریز برگزار شد.
سردار نوعی اقدام امنیت و آرامش امروز جامعه را مرهون خون شهداء، رزمندگان دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم دانست.
سردار نوعی اقدم، فرمانده محوری جبهه مقاومت اسلامی در جمع دانشجویان تبریز گفت:داعش فهمیده که آمریکا فریبش داده و از سفره رسول الله خبری نیست.
در این جلسه علی اکبر قیدری معاون فرهنگی اجتماعی بسیج دانشجویی استان بر ضرورت تبلیغ گسترده در سطح دانشگاه های استان پرداخت و گفت : نمایندگان ستاد اربعین دانشگاه های استان می بایست با همکاری با روابط عمومی و معاونت فرهنگی دانشگاه ها عموم دانشجویان را جهت حضور در اربعین حسینی ترغیب نمایند.
فرمانده سپاه عاشورا گفت: وظیفه‌ی ذاتی فرهیختگان، اساتید و نخبگان جامعه به عنوان سرداران جنگ نرم، گفتمان‌سازی در خصوص مقاومت و ولایت است.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|