گروه خبری - طرح ولایت
حجت الاسلام و المسلمین پژمان فر نماینده مردم مشهد طی بیاناتی در سالگرد برجام این سند را برای ایران باخت باخت دانسته و ثمرات ان برای دشمن را بردی اشکار تلقی کرد . وی ادامه داد: اسنادی چون برجام هویت انقلابی ایران را هدف قرار داده است و امام در روز های سخت جنگ که سخن از آتش بس بود در برابر ساده اندیشی ها ایستاد و جنگ جنگ تا رفع فتنه را مطرح کرد و بر این اساس باید در برابر گفتمان سازش ایستاد و گفتمان مقاومت را تقویت کرد.
مهندس عبدالله شادی مسئول بسیج دانشجویی آذربایجان شرقی در نشست خبری با اصحاب رسانه به بیان برنامه ها و عملکرد بسیج دانشجویی استان در حوزه های مختلف از جمله گروه های جهادی ، مباحث علمی و فرهنگی ، کنگره شهدای دانشجو ، گروه های مطالبه گری و آسیب شناسی پرداخت .
وی افزود: هجمه سنگین از طرف دشمنان خارجی و داخلی و ناآگاهان، نسبت به مجموعه سپاه و ماموریت های آن قابل توجه و تامل و رفع بعضی ابهامات درمورد کارها و ماموریت هایی که انجام می دهیم لازم و ضروری است
راهبرد نفوذ دشمن در کشور از طریق این اسناد ، پیش کشیدن گفتمان های خنثی و به ظاهر بی خطر مانند حمایت از خانواده و توسعه روستایی است که منظور از آن ها جا انداختن هم باشی هم جنس ها و رفتن زیر بار ظلم سرمایه داری صنعتی در روستا هاست
جریان شیعه تکفیری با محوریت شبکه های لندن نشین و با حمایت مالی و فکری سرویس های غربی در حال سم پراکنی به اسم شیعه علیه اسلام ناب محمدی است
دکتر صدر حسینی در تبیین بیداری اسلامی گفت: بیداری اسلامی دشمنان غربی را واداشت تا با جعل اصطلاح بهار عربی کشور های دوست ایران را هم دچار بحران های ساختگی کنند
حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم، امام جمعه تبریز، در آئین افتتاحیه طرح ولایت استانی بسیج دانشجویی در دانشگاه شهید مدنی آذربایجان، در تبیین فرمان آتش به اختیار مقام معظم رهبری گفت: آتش به اختیار یعنی دفاع از هویت ایرانی اسلامی و دور کردن آن از تاراج بیگانگان و غرب زدگان.
سرهنگ گل محمدزاده گفت: بسیج یک تشکیلات مردمی و مکتبی است و ما هرکسی را که نظام ولایی را قبول دارد، بسیجی می دانیم. دانشجویان عزیز باید راه شهدا را پی گیرند، شهدا اخلاص داشتند که چندین سال بعد از شهادت این عزیزان نام و یادشان زنده است.
کمیته ی فرهنگی دوره طرح ولایت استانی از زیر کمیته مجموعه ی فرهنگی ، تامین سخنران، رسانه و فوق برنامه تشکیل شده است که در راستای برگزاری مناسبتر برنامه ها جلسات مختلفی با حضور دانشجویان دانشگاه های استان از جمله دانشجویان دانشگاه شهید مدنی آذربایجان به عنوان مسئول اجرای دوره برگزار شده است.
مباحث بصیرتی ، تربیتی و تشکیلاتی با حضور بیش از 20 تن از اساتید و صاحب نظران برجسته کشوری و استانی در قالب برنامه های مختلف ارائه خواهد شد و در حاشیه این دوره ، برنامه های مختلفی نظیر یادواره شهدا ، دیدار از خانواده شهدا ، همایش های ویژه سیاسی، برنامه های مختلف فرهنگی ورزشی و تفریحی و ... برگزار خواهد شد.
|< < 1 2 > >|