کد خبر: 60256 تاریخ انتشار : 1396/8/5-18:7:40

پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان؛
فرماندار آذرشهر توضیحی در مورد عملکردش در فرمانداری و مجموعه قبلی که در آن فعالیت می کرد بدهد
طاهری اظهار داشت: فضای دانشگاه، فضای گفتمانیست، حاضریم فرصتی برای فرماندار آذرشهر ایجاد کنیم تا با حضور در بین دانشجویان در مورد عملکرد خود پاسخگو باشد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی آذربایجان شرقی به نقل از زیتون، چندیست که شکایتهای پی در پی فرماندار آذرشهر از فعالین دانشجویی دانشگاه شهید مدنی نه تنها عملکرد فرماندار آذرشهر در ماجرای سیل مرگ بار غله زار را به محاق برده است، حواشی زیادی را هم برای دانشگاه به همراه داشته است تا یک بار دیگر ادعای رئیس جمهور در رابطه با آزادی بیان و استقبال از انتقاد در دانشگاه ها را به چالش بکشد.

محمد طاهری مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان در این رابطه گفت: فرماندار آذرشهر شکایت دیگری را از این تشکل انجام داده و این بار هم به بیانیه بسیج دانشجویی خرده گرفته و به جای پاسخگویی به اذهان عمومی تشخیص داده که از راه شکایت و شکایت بازی پیگیر ماجرا باشد.

وی ضمن استقبال از پیگری قضیه از مجاری قانونی بیان داشت: ما مشکلی با رسیدگی دستگاه قضا به این ماجرا نداریم ولی اگر قرار باشد در مقابل هر حرکت دانشجویی، مسئولین برای فرار از پاسخگویی پشت دستگاه قضا پنهان شوند و با دادگاهی کردن ماجرا برای خود فرصت بگیرند نمی تواند قابل قبول باشد.

طاهری اظهار داشت: فضای دانشگاه، فضای گفتمانیست و نظرات و دیدگاه ها در دانشگاه عرضه می شود و دانشجویان می توانند تشخیص دهند که ماجرا از چه قرار است. حاضریم فرصتی برای فرماندار آذرشهر ایجاد کنیم تا با حضور در بین دانشجویان در مورد عملکرد خود پاسخگو باشد.

وی گفت: شنیده ام فرماندار قبل از قبول مسئولیت در آذرشهر در یک محیط دانشگاهی مشغول فعالیت بوده، تمایل دارم از عملکرد خود در این مجموعه دانشگاهی و چگونگی قطع همکاریش با این نهاد هم بگوید. چرا که حق دانشجویان است که بدانند عملکرد مسئولانشان چه بوده است.

وی در پایان خاطر نشان کرد: مطالبه گری رسالتیست که رهبر انقلاب بر دوش دانشجویان نهاده و از طرفی ذات دانشجو هم ایجاب می کند که با عینک نقادانه به مسائل و عملکرد مسئولین نگاه کند. مطمئن باشید شکایت بازی ها نمی تواند عقیده دانشجویان را در پیگیری رسالت خود سست کند.

©2020 Basij Student Organization. All Rights Reserved