کد خبر:70232 تاریخ انتشار : 1396/1/23-10:54:10
حجت الاسلام انوری مسئول نهاد نمایندگی رهبری دانشگاه تبریز؛
470 دانشجو در اعتکاف دانشجویی شرکت می کنند/ اعتکاف امسال نیاز محور خواهد بود
مسئول نهاد رهبری دانشگاه تبریز بیان کرد: 300 نفر دانشجوی پسر و 170 نفر دانشجوی دختر در اعتکاف دانشجویی دانشگاه تبریز ثبت نام کرده اند
لینک کوتاه http://tabriz.bso.ir/id/70232

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی آذربایجان شرقی  ، حجت الاسلام انوری، مسئول نهاد نمایندگی رهبری دانشگاه تبریز در رابطه با برگزاری پنجمین دوره اعتکاف دانشجویی دانشگاه تبریز تصریح کرد: امسال 300 نفر دانشجوی پسر و 170 نفر دانشجوی دختر در اعتکاف دانشجویی دانشگاه تبریز ثبت نام کرده اند و این ثبت نام تا روز اعتکاف نیز ادامه خواهد داشت.

وی عنوان کرد: تعدادی از طلبه های جوان حوزه علمیه نیز در این دوره اعتکاف در کنار دانشجویان حضور خواهند داشت و در مباحث اخلاقی، معرفتی و تربیتی در کنار اساتید به سوالات دانشجویان پاسخ خواهند داد.

مسئول اعتکاف دانشجویی دانشگاه تبریز با بیان این نکته که اعتکاف دانشجویی بستر مناسب تری برای تربیت و رشد معرفتی دانشجویان و جوانان ایجاد می کند، اظهار داشت: در اعتکاف دانشجویی همه معتکفین جوان هستند و همچنین برنامه هایی که در نظر گرفته شده اند متناسب با نیاز جوانان و با محوریت مباحث قرآنی و معرفت افزایی می باشند.

وی در رابطه با برنامه های پیش بینی شده برای اعتکاف امسال افزود: محفل انس با قرآن کریم با حضور قاریان مطرح استان، حلقه های معرفتی با حضور فضلای حوزه علمیه قم، جلسات پرسش و پاسخ، سخنرانی اساتید برجسته اخلاق ازجمله حجت الاسلام وزیری فرد و مراسم اعمال ام داوود از جمله برنامه های اعتکاف امسال می باشد.

انوری در پایان عنوان کرد: مراسم اعتکاف برای دانشجویان پسر دانشگاه تبریز در مسجد دانشگاه و برای دانشجویان دختر در مسجد نور شهرک یاغپیان برگزار خواهد شد. همچنین مراسم اعتکاف دانشجویی در دانشگاه های آزاد، علوم پزشکی و شهید مدنی نیز ویژه دانشجویان دختر و در دانشگاه صنعتی سهند ویژه دانشجویان پسر برگزار خواهد شد.

نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: