کد خبر:91086 تاریخ انتشار : 1396/9/23-12:48:40
یادداشت وارده/ حمید شیرازی؛
1400 باز هم با سلبریتی ها؟!
نمی دانم یا سطح انتظارات این جماعت از رئیس جمهور تغییر کرده و درد و مردم را شنیده اند و یا اینکه مشکلات دولت فزونی رفته چون که آش همان آش است و کاسه همان کاسه.
لینک کوتاه http://tabriz.bso.ir/id/91086

یادداشت وارده/حمید شیرازی - فعال دانشجویی و رسانه ای

هنوز دولت دوازدهم جشن شش ماهگیش را نگرفته حامیان سر سخت و سینه چاک دیروز روحانی، منتقد سفت و سخت امروزش شده اند. انگار خداحافظی از روحانی هشتک مشترک سلبریتی ها شده است.

اینکه هنرمندان و بازیکنان فوتبال که صحنه گردان میتینگ های تبلیغاتی پنج، شش ماه قبل روحانی بودند، اکنون منتقد وضع موجود شده اند، با راست و درستش، با فیلم و واقعیتش کاری ندارم اما به واقع این حجم هماهنگی در نوع خود قابل توجه است. بازیکنان فوتبالمان این اندازه هماهنگی را در زمین بازی هم پیاده می کردند شاید الان وضعمان در فوتبال این جور نبود و فردوسی پور هم از همگروه شدن با دوستان رونالدو و اینیستا و سیلوا و راموس و دیگر ایل و تبارشان جلو دوربین وا نمی رفت.

خدا را چه دیدی شاید این بازگشت هایی که جادوگر فوتبالمان درسیاست زبردستانه به کار می بندد، مقابل ایرلند هم داشت الان جام جهانی 2002 هم رفته بودیم و اصلا تاریخچه فوتالمان به قول جواد خیابانی عوض می شد.

پاس گلهای رونالیدینیویی که علی کریمی برای میناوند و دیگر فوتبالیستهایمان در زمین سیاست می فرستد، همان پاسهایی که به راست نگاه می کنی و به چپ می زنی، در زمین فوتبال برای علی دایی هم می داد الان توپ طلا را هم گرفته بود و جادوگر بدون جادو هم نبود.

نمی دانم یا سطح انتظارات این جماعت از رئیس جمهور تغییر کرده و درد و مردم را شنیده اند و یا اینکه مشکلات دولت فزونی رفته چون که آش همان آش است و کاسه همان کاسه. مورد اول را که شک دارم، بعید است یک شبه و با این سطح بالای هماهنگی فوتبالیهایمان تغییر انتظارات بدهند. بارسلونای پپ گوواردیولا هم تیکی تاکایش در این سطح هماهنگی نبود.

چه می گویم؟ کدام انتظارات، کدام درد، کدام کشک؟ ظاهرا در خارج رفتن های این جماعت پا به توپ پا به سفر خللی ایجاد شده که اینگونه عنان از کف داده اند. راستش را بخواهی درد این قوم از اولش هم همینها بود. درد هواپیمای ایرباس و بوئینگ داشتند، که سفر خارجشان را بروند و کنسرتهایشان را شرکت کنند ولی ظاهرا وعده دهنده هایشان تو زرد از آب در آمده اند، وگرنه سیر را چه به شکم گرسنه.

این شُل کن سِفت کن های سلبریتی هایمان نیز بگذرد و 1400 هم شود و به قول همین ها، خداحافظ روحانی را هم سر خواهیم داد اما 1400 و 1404 و الا آخرش با همین سلبریتی هایی که نه درد مردم می دانند و نه چیز دیگری، فقط خودشان و عشق و حالشان است با کمی روتوش مردم دوستی و وطن پرستی کار خواهیم داشت. منتظر باشید 1400 با حرفهایی با رنگ و لعابی دیگر اما تکراری و البته قیافه حق به جانب که انگار ما ها روحانی را رئیس جمهور کرده ایم.

نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
سردار بلالی، معاونت هماهنگ کننده قرارگاه پدافند هوایی خا...
سردار خرم با بیان اینکه جهان بینی انقلابی دانشجویان باید ...
مسئول بسیج دانشجوی استان آذربایجان شرقی گفت: امسال حدود ۸...
نویسنده کتاب نورالدین پسر ایران در ادامه از سخن گفتن و اد...