کد خبر:94175 تاریخ انتشار : 1396/12/8-12:5:41
مسئول بسیج دانشجویی آذربایجان شرقی خبر داد؛
۸۰۰۰ نفر از دانشجویان دانشگاه‌های استان به اردوی راهیان نور اعزام می‌شوند
مسئول بسیج دانشجوی استان آذربایجان شرقی گفت: امسال حدود ۸۰۰۰ نفر از دانشجویان دانشگاه‌های استان به اردوی راهیان نور اعزام می‌شوند.
لینک کوتاه http://tabriz.bso.ir/id/94175
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی آذربایجان شرقی ، عبدالله شادی مسئول بسیج دانشجویی استان آذربایجان شرقی با اشاره به اردو‌های راهیان گفت: امسال تلاش ما این است که تا حدود هشت هزار نفر از دانشجویان دانشگاه‌های استان را  به اردوی راهیان نور اعزام کنیم. زمان شروع ثبت نام از اول اسفند ماه  و تا ۲۰ این ماه  ادامه دارد.

شادی مطرح کرد: در سال قبل حدود پنج هزار نفری از دانشجویان دانشگاه‌ها به اردوی راهیان نور اعزام شدند ان شاالله  امسال با  افزایش نسبت به سال قبل تعداد دانشجویان بیشتری را به این اردو را اعزام کنیم.

مسئول ناحیه بسیج دانشجوی استان آذربایجان شرقی با اشاره به اجرای برنامه‌های دانشجویان در داخل اتوبوس که وقت زیادی صرف می‌شود، تصریح کرد: راویان و هادیان علما با دانشجویان در طول مسیر ارتباط برقرار می‌کنند و امسال با نوآوری خاصی هر دانشگاه با استفاده از ظرفیت‌های بومی خود دانشگاه محصولات صوتی و تصویری تولید کرده است که در طول مسیر مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

وی افزود: در اردوی راهیان نور فرهنگ سازی برای مطالبه گری را در دستور کار خود قرار دادیم.

مسئول ناحیه بسیج دانشجوی استان آذر بایجان شرقی بیان کرد: ما در طول سفر تاکید کرده ایم از فیلم‌های جشنواره عمار استفاده شود که انصافا فیلم‌های این  جشنواره  در جهت افزایش بصیرت دانشجویان بسیار مفید است.

عبدالله  شادی در خصوص اجرای کرسی‌های آزاد اندیشی در طول سفر اظهار کرد: کرسی‌های آزاد اندیشی در طول سفر اجرا می‌شود و راویان و هادیان در طول سفر با ارتباط معنوی با دانشجویان سعی دارند شبهات مطرح در جامعه را پاسخ دهند؛ اما با حضور مسئولین کرسی آزاد اندیشی در این اردو  امکان پذیر نیست.

 وی گفت: تلاش ما این است که ما اردو‌های راهیان نور را از فضای احساسی خارج و فضای عقلانی و تفکر را ترویج دهیم.
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
سردار بلالی، معاونت هماهنگ کننده قرارگاه پدافند هوایی خا...
سردار خرم با بیان اینکه جهان بینی انقلابی دانشجویان باید ...
مسئول بسیج دانشجوی استان آذربایجان شرقی گفت: امسال حدود ۸...
نویسنده کتاب نورالدین پسر ایران در ادامه از سخن گفتن و اد...