کد خبر:76526 تاریخ انتشار : 1396/4/25-21:53:25
پژمانفر و قاضی زاده هاشمی دو میهمان طرح ولایت آذربایجان شرقی؛
پژمانفر:برجام سند باخت باخت ایران است / قاضی زاده هاشمی:ارزش تلقی شدن ملاقات با مستکبرین یعنی انقلاب معکوس
حجت الاسلام و المسلمین پژمان فر نماینده مردم مشهد طی بیاناتی در سالگرد برجام این سند را برای ایران باخت باخت دانسته و ثمرات ان برای دشمن را بردی اشکار تلقی کرد . وی ادامه داد: اسنادی چون برجام هویت انقلابی ایران را هدف قرار داده است و امام در روز های سخت جنگ که سخن از آتش بس بود در برابر ساده اندیشی ها ایستاد و جنگ جنگ تا رفع فتنه را مطرح کرد و بر این اساس باید در برابر گفتمان سازش ایستاد و گفتمان مقاومت را تقویت کرد.
لینک کوتاه http://tabriz.bso.ir/id/76526
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی آذربایجان شرقی ، در هفتمین روز از طرح ولایت استانی حجت الاسلام و المسلمین پژمان فر و احسان قاضی زاده هاشمی دوتن از نمایندگان مجلس در بین دانشجویان حاضر در طرح ولایت حضور یافتند .

حجت الاسلام و المسلمین پژمان فر نماینده مردم مشهد طی بیاناتی در سالگرد برجام این سند را برای ایران باخت باخت دانسته و ثمرات ان برای دشمن را بردی اشکار تلقی کرد . وی ادامه داد: اسنادی چون برجام هویت انقلابی ایران را هدف قرار داده است و امام در روز های سخت جنگ که سخن از آتش بس بود در برابر ساده اندیشی ها ایستاد و جنگ جنگ تا رفع فتنه را مطرح کرد و بر این اساس باید در برابر گفتمان سازش ایستاد و گفتمان مقاومت را تقویت کرد.

احسان قاضی زاده هاشمی نیز با اشاره به چرایی وقوع انقلاب ، از دانشجویان خواست با تحلیل تاریخ پهلوی که نفی هویت دینی در فرهنگ و وابستگی تام و تمام در سایر زمینه ها بود به مبارزه با گفتمان سازش بپردازند

وی با بیان اینکه مردم ایران دست به انقلابی فرهنگی و هویت خواهانه زدند و اسلام ولایی را بر مسند امور مسطولی نمودند گفت: متاسفانه امروز نزد بعضی ها ملاقات با مقامات مستکبرین ارزش تلقی می شود و این یعنی عقب گرد گام به گام انقلاب و یا به تعبیری انقلاب معکوس . وی افزود : می خواهند به جایی برسیم که بگوییم غلط کردیم انقلاب کردیم!

قاضی زاده هاشمی افزود :ما بی جهت این همه شهید ندادیم ، باید باشیم و بگوییم که پای انقلاب هستیم ، می خواهند مردم از انقلاب زده شوند ! این ها خواهان تسلط بر همه ی منافع ما هستند حتی امریکایی ها سیاست سلطه طلبانه خود را در اروپا هم اعمال می کنند ، آلمان را ببینید ، امریکایی ها در المان کاپیتلاسیون را به نفع خود به اجرا در اورده اند ، امریکا در همه ی کشور های همسایه ما پایگاه نظامی دارد ، ترکیه ده ها دور برای پیوستن به اروپا مذاکره کرد به ناتو پایگاه نظامی داد حتی ذبح شرعی را در غیر کشتارگاه ممنوع کرد سر اخر گفتند اروپا کلوپ مسیحی هاست ترکیه مسلمان جایگاهی در ان ندارد

انتهای پیام/
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
سردار بلالی، معاونت هماهنگ کننده قرارگاه پدافند هوایی خا...
سردار خرم با بیان اینکه جهان بینی انقلابی دانشجویان باید ...
مسئول بسیج دانشجوی استان آذربایجان شرقی گفت: امسال حدود ۸...
نویسنده کتاب نورالدین پسر ایران در ادامه از سخن گفتن و اد...