کد خبر:84568 تاریخ انتشار : 1396/7/18-12:30:38
برگزاری جلسه هماهنگی ستاد پیاده روی اربعین دانشجویی استان؛
نمایندگان دفاتر بسیج دانشجوی دانشگاه های مختلف استان در ستاد پیاده روی اربعین معرفی شدند+اسامی
در این جلسه علی اکبر قیدری معاون فرهنگی اجتماعی بسیج دانشجویی استان بر ضرورت تبلیغ گسترده در سطح دانشگاه های استان پرداخت و گفت : نمایندگان ستاد اربعین دانشگاه های استان می بایست با همکاری با روابط عمومی و معاونت فرهنگی دانشگاه ها عموم دانشجویان را جهت حضور در اربعین حسینی ترغیب نمایند.
لینک کوتاه http://tabriz.bso.ir/id/84568
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی آذربایجان شرقی ، جلسه هماهنگی ستاد مرکزی پیاده روی اربعین بسیج دانشجویی آذربایجان شرقی با حضور نمایندگان دفاتر و حوزه های بسیج دانشجویی دانشگاه های مختلف استان برگزار شد.

               photo_۲۰۱۷-۱۰-۱۰_۰۶-۳۱-۵۰.jpg

               photo_۲۰۱۷-۱۰-۱۰_۰۶-۳۱-۵۱.jpg

               photo_۲۰۱۷-۱۰-۱۰_۰۶-۳۱-۵۲.jpg
در این جلسه علی اکبر قیدری معاون فرهنگی اجتماعی بسیج دانشجویی استان به عنوان رئیس ستاد مرکزی پیاده روی اربعین دانشجویان استان بر ضرورت تبلیغ گسترده در سطح دانشگاه های استان پرداخت و گفت : نمایندگان ستاد اربعین دانشگاه های استان می بایست با همکاری با روابط عمومی و معاونت فرهنگی دانشگاه ها عموم دانشجویان را جهت استفاده از فرصت صدور رایگاه مجوز خروج از کشور و حضور در اربعین حسینی ترغیب نمایند.

در این جلسه بهنام خدایی دبیر ستاد مرکزی پیاده روی اربعین دانشجویان استان  نیز توضیحات کاملی در مورد نحوه کاربرد سامانه ثبت نام و ورود کاربران شهرستان ارائه داده و گفت : دانشجویان علاقمند می توانند با مراجعه به سامانه ثبت نام کرده و ضامن نیز جهت احراز هویت می بایست به دفاتر و حوزه های بسیج دانشجویی مراجعه و تعهد محضری را در حضور نمایندگان ستاد دانشجویی اربعین امضاء نمایند.

وی گفت: با این طرح نیازی به مراجعه متقاضی به دفاتر اسناد رسمی و پرداخت هزینه نیست. در این جلسه همچنین به سوالات نمایندگان دانشگاهی در مورد نحوه کاروان بندی و اعزام پاسخ داده شد و همچنین کدهای کاربری جهت تایید ثبت نام کنندگان به نمایندگان شهرستانی و حوزه های بسیج دانشجویی ارائه گردید. 

 
 در این جلسه نمایندگان ستاد اربعین بسیج دانشجویی در دانشگاه های مختلف معرفی شده و مستئل و مشکلات موجود بررسی شد.

اسامی و شماره تماس نمایندگان ستاد پیاده روی اربعین دانشگاه ای استان به صورت زیر می باشد.
                      Book1مسيولین-اربعین-1-(2).gif
                      
انتهای پیام//
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: