کد خبر:86149 تاریخ انتشار : 1396/8/13-9:38:13
اعزام کاروان دانشجویی پیاده روی اربعین دانشگاه پیام نور تبریز؛
مسئول نهاد رهبری دانشگاه پیام نور : پیاده روی اربعین تاثیرگذارتر از ده ها کلاس معارف است
دکتر جلیلی : ده ها ساعت کلاس معارف گاها آن اثر گذاری لازم را ندارند که این پیاده روی هم بلحاظ فردی و هم بلحاظ جمعی آن اثر را روی تک تک نفرات حاضر و اجتماع موجود می گذارد.
لینک کوتاه http://tabriz.bso.ir/id/86149

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی آذربایجان شرقی ، کاروان دانشجویی پیاده روی اربعین دانشگاه پیام نور تبریز با عنوان کاروان "شهید محسن حججی" با حضور و بدرقه مسئولین دانشگاه و دانشجویان عازم کربلای معلی شد.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر جلیلی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور استان در جمع زائران کربلا گفت: در روایات تاکید زیادی روی زیارت آقا اباعبدالله شده است و اهمیت این موضوع آنجایی مشخص می شود که انسان در پیاده روی اربعین به این معرفت دست پیدا می کند که امامان معصوم واسطه فیض الهی هستند و معرفت درک مرتبه امام معصوم از روزی های اربعین حسینی می باشد.

وی گفت :ده ها ساعت کلاس معارف گاها آن اثر گذاری لازم را ندارند که این پیاده روی هم به لحاظ فردی و هم به لحاظ جمعی آن اثر را روی تک تک نفرات حاضر و اجتماع موجود می گذارد.

وی ادامه داد :عده ای برای مدیریت یک میلیون زائر خانه ی خدا عاجزند و این در حالیست که در این راهپیمایی فقط بیش از دو میلیون نفر از ایران در کربلای معلی حاضر میشوند که نکته مهمی برای اهالی اندیشه و تفکر هست.

photo_2017-11-02_23-32-33-400x267.jpg  photo_2017-11-02_23-32-40-400x267.jpg

نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
سردار بلالی، معاونت هماهنگ کننده قرارگاه پدافند هوایی خا...
سردار خرم با بیان اینکه جهان بینی انقلابی دانشجویان باید ...
مسئول بسیج دانشجوی استان آذربایجان شرقی گفت: امسال حدود ۸...
نویسنده کتاب نورالدین پسر ایران در ادامه از سخن گفتن و اد...