کد خبر:84668 تاریخ انتشار : 1396/7/20-7:49:58
فرمانده قرارگاه حضرت زینب(س) در دانشگاه بناب مطرح کرد؛
مدافعان حرم سد راه اهداف شوم آمریکا در منطقه شدند/ رکورد استثنایی نفوذ 75 کیلومتریِ جبهه مقاوت به خاک دشمن
سردار نوعی اقدام امنیت و آرامش امروز جامعه را مرهون خون شهداء، رزمندگان دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم دانست.
لینک کوتاه http://tabriz.bso.ir/id/84668

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی آذربایجان شرقی ، سردار رحیم نوعی اقدم پیش از ظهر امروز در همایش گرامیداشت شهید مدافع حرم محسن حججی و تحلیل و بررسی جبهه مقاومت که در دانشگاه بناب برگزار شد، ضمن بیان اینکه سازمان دهندگان اصلی داعش، اروپا و آمریکا می‌باشد، اظهار داشت: سردمداران داهش از اینکه این گروهک تروریستی از سوریه و عراق به این مناطق نقل مکان کنند، در هراس هستند و الان خودشان خواهان نابودی داعش شده اند.

وی افزود: آمریکا در مدت ۷ سال نبرد داعش با سوریه و عراق با وجود بکارگیری تمام توانمندی ها، نتوانست به هدف خود برسد چون با سدی بنام مدافعان حرم مواجه گردید.

فرمانده قرارگاه حضرت زینب(س) سوریه تعویض حاکمیت در کشورهای سوریه و عراق، شکستن خاکریز ایستادگی لبنان مقابل اسرائیل و هدف قرار دادن مرزهای ایران را از مهمترین اهداف استکبار در ناآرام ساختن سوریه و عراق اعلام کرد و گفت: در حالی که رهبر سوریه در آستانه حذف قرار گرفته بود، با فرمان رهبر معظم انقلاب با استواری تمام به حکومت خود ادامه داد.

سردار نوعی اقدام با اشاره به اینکه ایران کمر ابرقدرت ها و استکبار را شکسته است، گفت: ایران به هیچ‌وجه شاهد ناامنی نخواهد بود و برنامه های کشور تحت تاثیر شعارهای دشمنان قرار نخواهد گرفت، چرا که مقام معظم رهبری در نهایت شجاعت و درایت حیله های دشمن را نقش بر آب می سازند.

وی، شهداء و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و همچنین مدافعان حرم را سنگر امنیت و آسایش ملت عنوان کرد و گفت: این شهدا از بدن های خود به عنوان سنگر در مقابل نفوذ دشمن استفاده کردند و از جان و ناموس خود برای دفاع از این انقلاب و نظام گذشتند تا امروز ما در امنیت و آسایش کامل زندگی کنیم.

فرمانده قرارگاه حضرت زینب(س) تصریح کرد: به حرمت شهدای مدافع حرم در حال حاضر ایران اسلامی مورد اهمیت جهانی قرار گرفته است چرا که مدافعین حرم با نثار جان خود اجازه نمی‌دهند به ملت ایران بی حرمتی شود.

سردار نوعی اقدام همچنین به به موفقیت های جبهه مقاومت اشاره کرد و افزود: رکود بیشترین نفوذ در عمق دشمن توسط نیروهای منسجم و قوی ۱۵ کیلومتر بود که در یکی از عملیات اخیر جبهه مقاومت، رزمندگان توانستند ۷۵ کیلومتر در خاک دشمن نفوذ کرده و یک رکود دست نیافتنی را به نام خود ثبت نمایند.

گفتنی است این همایش در سالن کنفرانس علامه طباطبایی دانشگاه بناب با استقبال مناسب دانشجویان برگزار شد و ضیاء الله اعزازی، نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی و کریم عباسیان، رییس دانشگاه دیگر سخنرانان همایش بودند.

نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: