کد خبر:84804 تاریخ انتشار : 1396/7/22-18:34:11
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور تبریز عنوان کرد؛
مبادا از دست آمریکا دل به اروپایی ها ببندیم/ رابطه با شیطان بزرگ هیچگاه سودی نداشته
شهبازی اظهار داشت: رابطه با آمریکا هیچ گاه و در هیچ شرایطی حتی در گذشته نیز برای کشور ایران سودی نداشته و قطع رابطه با آن نیز ضرری به کشورمان نرسانده است.
لینک کوتاه http://tabriz.bso.ir/id/84804

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی آذربایجان شرقی ، عرفان شهبازی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور تبریز  در واکنش به اظهارات سخیف و توهین آمیز رئیس جمهور آمریکا عنوان کرد: این اتفاقی بود که دیر یا زود باید می افتاد. اتفاق تعجب برانگیزی نبود. این هویت و چهره اصلی آمریکا بود که ترامپ نشان داد.

وی تصریح کرد: مردم فهیم ایران از فبل هم واقف بر چهره واقعی آمریکا بودند. ولی برخی مسئولین که آمریکا را یار وفادار برای خود می دیدند و عامل پیشرفت، رفتار های اخیر ترامپ باعث شد تا آن ها نیز از خواب غفلت و خوشبینی به شیطان بزرگ بیدار شوند. البته این اولین نقض عهد از طرف آمریکائی ها نبود. آن ها سابقه بلند بالایی در این مورد دارند. 

شهبازی اظهار داشت: رابطه با آمریکا هیچ گاه و در هیچ شرایطی حتی در گذشته نیز برای کشور ایران سودی نداشته و قطع رابطه با آن نیز ضرری به کشورمان نرسانده است. در کشور های همسایه نیز به روشنی شاهد این موضوع هستیم که هر وقت دخالت آمریکا شروع شده است، کشور به ویرانه ای تبدیل شده است.

وی با اشاره به امید بستن برخی مسئولین به کدخدا برای پیشرفت گفت: چاره این نیست که از چاله در آمده و به چاه بیافتیم. بدترین تصمیم در شرایط فعلی این می تواند باشد که از دست آمریکایی ها به اروپایی ها پناه ببریم. نباید روی یک یا چند کشور بیگانه حساب بکنیم تا فردا روزی نیز به نامردی و تحریم آن ها دچار نشویم. 

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور بیان کرد: در این مورد هم تجربه ای به تجربه های قبلیمان برای شناختن چهره کریه آمریکا اضافه شد و این تجربه ها زمانی با ارزش هستند که از آن ها عبرت بگیریم. نگاه دولت و مسئولین باید به ظرفیت درونی کشور باشد. اینجاست که اهمیت اقتصاد مقاومتی مشخص می شود.

نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
سردار بلالی، معاونت هماهنگ کننده قرارگاه پدافند هوایی خا...
سردار خرم با بیان اینکه جهان بینی انقلابی دانشجویان باید ...
مسئول بسیج دانشجوی استان آذربایجان شرقی گفت: امسال حدود ۸...
نویسنده کتاب نورالدین پسر ایران در ادامه از سخن گفتن و اد...