کد خبر:46752 تاریخ انتشار : 1395/5/29-10:55:54
نماینده بسیج‌ دانشجویی در سخنرانی پیش از خطبه‌های‌ نماز‌جمعه‌ تبریز:
فیش‌های نجومی حاصل عدم اجرایی شدن فرمان 8 ماده‌ای مقام معظم رهبری است
مسئول سابق بسیج دانشجویی دانشگاه تبریز در خصوص موضوع فیش‌های نجومی گفت: عمل به دستور مقام معظم رهبری در برخورد قاطع با متخلفین یکی از مطالبات اصلی بسیج دانشجویی است و تصویب قانونی در این راستا ضروری می‌باشد.
لینک کوتاه http://tabriz.bso.ir/id/46752
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی استان آذربایجان شرقی ، مهدی حسن زاده، نماینده بسیج دانشجویی در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه تبریز اظهار داشت: تربیت، اساس کار و شالوده انقلاب است و هدف از حکومت اسلامی باید تربیت نفوس باشد. راهکار برون رفت از مشکلات کنونی کشور و جوامع اسلامی تربیت و تزکیه می‌باشد.
وی یکی از برکات ولایت فقیه را تربیت و هدایت دانست و گفت: ولایت فقیه ، ملت را از تاریکی به سوی نور هدایت می کند.


نماینده بسیج دانشجویی تأکید کرد: اگر بخواهیم در مسیر نور حرکت کنیم باید تمام فکر و تلاشمان در جهت پیروی از ولایت فقیه باشد. 

حسن‌زاده خاطرنشان کرد: امنیت حاکم بر کشور در این جهان پر از آشوب ، به برکت هدایت رهبر معظم انقلاب است و این موضوع نشانگر این است که جمهوری اسلامی به برکت ولایت فقیه می‌تواند جامعه جهانی را نیز از ظلم و تاریکی به سوی نور هدایت کند.

1313.gif

وی با انتقاد از نظرات مطرح شده توسط  برخی از مسئولین در برقراری ارتباط با آمریکا و استفاده از ظرفیت اوباما برای پیشرفت ایران، بیان داشت: مطالب بیان شده در ارتباط با آمریکا آن هم بعد از تجربه برجام ، از مصادیق عدم تربیت اسلامی است و این نوع گفتارها نشان از فاصله داشتن افکار این افراد با رهبر معظم انقلاب دارد چرا که معظم له در بیانات اخیر خود فرمودند که ملت ایران بد عهدی آمریکا را در برجام و قبل از آن در جریان های گوناگون از جمله کودتای 28 مرداد تجربه کرده است.

مسئول سابق بسیج دانشجویی دانشگاه تبریز بحث حقوق های نجومی و عمل به دستور مقام معظم رهبری در برخورد قاطع با متخلفین را یکی از مطالبات اصلی بسیج دانشجویی از مسئولین دانست و خواستار تصویب قانونی در این راستا شد.

به گفته وی عامل اصلی این اتفاقات تلخ، عدم اجرایی فرمان 8 ماده‌ای رهبر معظم انقلاب توسط مسئولین است.

حسن‌زاده در پایان با بیان اینکه تمام تلاش مجموعه بسیج‌دانشجویی برای پیگیری و تحقق مطالبات امام خامنه‌ای است، گزارشی  از فعالیت های بسیج دانشجویی استان در ارتباط با اقتصاد مقاومتی، اردوی راهیان نور و اجرای برنامه های مختلف فرهنگی از قبیل طریق سعادت و حلقه های صالحین ارائه کرد.

انتهای پیام//
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
سردار بلالی، معاونت هماهنگ کننده قرارگاه پدافند هوایی خا...
سردار خرم با بیان اینکه جهان بینی انقلابی دانشجویان باید ...
مسئول بسیج دانشجوی استان آذربایجان شرقی گفت: امسال حدود ۸...
نویسنده کتاب نورالدین پسر ایران در ادامه از سخن گفتن و اد...