کد خبر:74237 تاریخ انتشار : 1396/3/23-13:25:42
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان؛
شعار آزادی روحانی در انتخابات با دیدار گزینشی با دانشجویان در تناقض است
مسئول حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه شهید مدنی تبریز از روحانی به عنوان رئیس جمهوری که یک ماه پیش با شعار آزادی رای جمع کرد و امروز جلسات گزینشی با دانشجویان برگزار می‌کند، انتقاد کرد.
لینک کوتاه http://tabriz.bso.ir/id/74237

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی آذربایجان شرقی ، محمد طاهری، مسئول حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه شهید مدنی تبریز در مورد جلسه ضیافت افطار رئیس جمهور با دانشجویان گفت: اصل ضیافت افطاری بسیار خوب است؛ اما نه با سانسور و به صورت گزینشی. رئیس جمهور تازه همین یک ماه پیش با شعار آزادی رای جمع کرد، حال جلسات دانشجویی را به صورت گزینشی برگزار می‌کند، دانشجویانی که با ضیا هاشمی تماس گرفته‌اند و علت این برخورد رئیس جمهور با دانشجویان را پرسیده‌اند، ایشان از کم و کیف دعوت‌ها اعلام بی‌خبری کرده‌اند این ادعای ضیا هاشمی جای تامل دارد چرا که این چنین جلساتی توسط ایشان و معاونت فرهنگی وزارت علوم تنظیم و برگزار می‌شودحتی می‌بینیم که وزیر علوم و وزیر بهداشت، درمان و  علوم پزشکی کشور در این جلسه حضور ندارند. 

 طاهری افزود: آنچه که در جلسه دیدار رئیس جمهور با دانشجویان دیدیم یک سخنرانی یک طرفه از سوی رئیس جمهور بود که هیچ تریبونی به دانشجویان داده نشد.

نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
سردار بلالی، معاونت هماهنگ کننده قرارگاه پدافند هوایی خا...
سردار خرم با بیان اینکه جهان بینی انقلابی دانشجویان باید ...
مسئول بسیج دانشجوی استان آذربایجان شرقی گفت: امسال حدود ۸...
نویسنده کتاب نورالدین پسر ایران در ادامه از سخن گفتن و اد...