کد خبر:84644 تاریخ انتشار : 1396/7/19-12:28:52
در دیدار شورای بسیج دانشجویی پیام نور تبریز مطرح شد؛
شادی:اتحاد،انقلابی بودن ،تلاش شبانه روزی و دوری از هوای نفس لازمه کار تشکیلاتی است
مهندس عبدا.. شادی مسئول بسیج دانشجویی آذربایجان شرقی ضمن بازدید از دانشگاه پیام نور تبریز با تعدادی از اعضای شورای بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور مرکز تبریز دیدار کرد.
لینک کوتاه http://tabriz.bso.ir/id/84644

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی آذربایجان شرقی ، مهندس عبدا.. شادی مسئول بسیج دانشجویی آذربایجان شرقی ضمن بازدید از دانشگاه پیام نور تبریز با تعدادی از اعضای شورای بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور مرکز تبریز دیدار کرد.

مسئول بسیج دانشجویی استان در این جلسه از تلاشها و فعالیتهای دانشجویان دانشگاه پیام نور قدردانی کرده و اتحاد ،انقلابی بودن و تلاش شبانه روزی و دوری از هوی نفس را لازمه کار تشکیلاتی برشمرد و بسیج دانشجویی دانشگاهها را یکی از استراتژیکی ترین نقطه های عالم برای دانشجویان دغدغه مند عنوان کرد.

مهندس شادی رمز فعالیت در بسیج را اخلاص و علت حضور دانشجویان بسیجی در میدانهای مختلف را بندگی دانست و خواستار فعالیتهای بیشتر در زمینه تربیتی و اخلاقی در پیام نور مرکز تبریز شد.

وی همچنین نیاز امروز دانشگاه ها را فعالیت همه بعدی خوانده و در قسمتی از سخنانش از ریاست دانشگاه پیام نور استان و مرکز تبریز بخاطر همکاری ها و فعالیت های گذشته تقدیر و تشکر کرد.

شادی با پرداختن به بحث جبهه مقاومت یاد آور شد :دانشجویان بسیجی باید با تمام دارایی های خود به جهاد برخیزند و به پیروزی در نبردها و میدانهای پیش رو به وعده ی الهی باور و ایمان قلبی داشته باشند.

  

مهندس شادی افزود : مردم ایران و آذربایجان غیرتمند پای کار هستند اما از بی عدالتی ها و تبعیض ها ناراحت هستند ، با این حال عده ای از مسئولین حاضرند در خارج هرچیزی را معامله و در داخل حق و حقوق مردم را تضییع کنند.

مسئول بسیج دانشجویی استان  از عملکرد های مثبت بسیج دانشجویی پیام نور مرکز تبریز در بخش های مختلف اعم از قسمت های علمی، فرهنگی و سیاسی و همچنین امورات تشکیلاتی تقدیر کرد

در این جلسه تعدادی از معاونت ها و واحد های بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور مرکز تبریز به عملکرد های خود پرداخته و گزارش های مربوط به خود را در زمینه های مختلف به ایشان ارائه کردند

شهبازی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور تبریز در انتهای جلسه ضمن بیان وضعیت موجود و اشاره به برخی مشکلات و موانع پیش رو از آمادگی کامل اعضای بسیج دانشجویی برای فعالیت های بیشتر و اثرگذاری های بهتر خبر داده و از مسئول بسیج دانشجویی استان د با اهدای چفیه و لوح یادبودی تقدیر و تشکر کرد.

  


انتهای پیام//

نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: