کد خبر:82825 تاریخ انتشار : 1396/6/13-14:46:6
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور تبریز؛
سکوت مرگ بار مدعیان دروغین حقوق بشر، عامل اصلی کشتار وحشیانه مسلمانان میانمار است
عرفان شهبازی گفت: سکوت پست و وقیحانه رسانه ای جوامع بین المللی چهره اصلیشان را بیش از پیش آشکار می کند.
لینک کوتاه http://tabriz.bso.ir/id/82825

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی آذربایجان شرقی ، عرفان شهبازی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور تبریز درواکنش به کشتار وحشیانه مسلمانان میانمار اظهار داشت: مهم ترین عامل ادامه دار بودن این کشتار وحشیانه، سکوت مرگ جوامع بین المللی و مدعیان دروغین حقوق بشر است. چرا که منافعی در این کار برای خودشان نمی بینند و جالب اینجاست که گاه پای نجسشان را نیز فراتر از نیز این میگذارند و از این کشتار وحشیانه حمایت هم می کنند.

وی افزود: سکوت پست و وقیحانه رسانه ای جوامع بین المللی بیانگر این موضوع است که حقوق بشری که امروز در دنیا از آن صحبت می شود، حقوق و منافع خود جوامع است نه بشریت. حقوقی که در آن انسانیت جایی نداشته باشد و صرفا موضع گیری ها و واکنش ها باتوجه به منافع شخصی و زد و بند های سیاسی صورت گیرد عامل و مروج فساد خواهد بود.

شهبازی با انتقاد از عدم موضع گیری قاطع و بازدارنده دولت ایران در مقابل این وحشی گری ها بیان کرد: جای بسی تاسف است که دولتمردان و مسئولین دولتی کشورمان هم در مقابل این وحشیگری علیه مسلمانان واکنش درخور توجهی انجام نداده اند.

وی افزود:کسانی که دم از انسان دوستی می زنند بیایند و کشتار وحشیانه بیش از 4000 مسلمان بی گناه و تخریب نزدیک به 30 مسجد را در عرض یک هفته ببینند. آن هایی که ظلم را می بینند و درمقابل آه دادخواهی مظلوم سکوت می کنند نه تنها در آخرت آن آه گریبانشان را خواهد گرفت، بلکه در دنیا نیز بدانند که به فجیع ترین شکل ممکن رسوایشان خواهد ساخت.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور تبریز گفت: امروز بحث میانمار و سوریه و عراق و افغانستان نیست. هیچ فرقی ندارد. ظلم در تمام دنیا محکوم است و این بر تمامی مسلمانان جهان واجب است که هرجا ظلمی به برادران مسلمانشان شد با جدیت کامل و با تمام وجود از آن دفاع و حمایت کنند و با ظلم در تمامی دنیا مبارزه کنند.

نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
سردار بلالی، معاونت هماهنگ کننده قرارگاه پدافند هوایی خا...
سردار خرم با بیان اینکه جهان بینی انقلابی دانشجویان باید ...
مسئول بسیج دانشجوی استان آذربایجان شرقی گفت: امسال حدود ۸...
نویسنده کتاب نورالدین پسر ایران در ادامه از سخن گفتن و اد...