کد خبر:88882 تاریخ انتشار : 1396/9/9-12:11:11
برگزاری جشن پیروزی محور مقاومت در دانشگاه شهید مدنی آذربایجان؛
سردار نوعی اقدم فرمانده قرارگاه حضرت زینب(س) : ما با ادبیات اشک و عشق پیروز شدیم
سردار نوعی اقدم خطاب به دانشجویان گفت : آینده این نظام و مملکت مال شماست و هدف ما استمرار همیشکی امنیت و اقتدار و پرچم همواره برافراشته ایران است تا سایه آن شما عزیزان به پیشرفت علمی و توسعه این مملکت بپردازید.
لینک کوتاه http://tabriz.bso.ir/id/88882
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی آذربایجان شرقی ،مراسم جشن پیروزی محور مقاومت با حضور جمعی از خانواده های  معظم شهدای مدافع حرم و سردار رحیم نوعی اقدم ، فرمانده رشید قرارگاه حضرت زینب (س) جبهه مقاومت سوریه در دانشگاه شهید مدنی آذربایجان برگزار شد

photo_۲۰۱۷-۱۱-۲۸_۲۲-۵۱-۱۴.jpg

photo_۲۰۱۷-۱۱-۲۸_۲۲-۵۲-۵۷.jpg
ابتدای این مراسم ، دکتر حسن ولی زاده ، رئیس دانشگاه شهید مدنی آذربایجان با عرض خیر مقدم به خانواده های شهدای حاضر در یادواره  وسردار رحیم نوعی اقدم ، فرمانده قرارگاه حضرت زینب (س) جبهه مقاومت سوریه وگرامیداشت یاد و خاطره حماسه های شهدای عزیزمدافع حرم در سخنان کوتاهی گفت : امنیت وتوسعه و پیشرفت همه جانبه ایران اسلامی مدیون حماسه های شهیدان وایثارگرانی است که مخلصانه به دفاع از ارزشهای این مرزوبوم پرداختند .

ولی زاده در ادامه افزود : هدف دانشگاه ازبرگزاری  این یادواره ها تبیین آرمانهای شهدا ، شناخت راه آن عزیزان و همچنین ترویج شعائر اسلامی در بین دانشگاهیان است .

سخنران ویژه مراسم ، سردار رحیم نوعی اقدم ، جانبازسرافراز و فرمانده قرارگاه همیشه پیروزحضرت زینب (س) جبهه مقاومت سوریه بود که طی سخنانی به تشریح روند شکل گیری و اهداف استراتژیک آمریکا و حامیان داعش از ایجاد این شجره خبیثه د رمنطقه پرداخت .

photo_۲۰۱۷-۱۱-۲۸_۲۳-۱۲-۰۰.jpg

photo_۲۰۱۷-۱۱-۲۸_۲۲-۵۱-۵۶.jpg
سردار نوعی اقدم در بخشی از سخنانش گفت : ما همواره در خاکریزهای  دفاع ازعزت ، امنیت ؛ آسایش و سرافرازی ملت ایران جنگیدیم زیرا که " شان ایرانی ؛ عزت و اقتدار میباشد.

وی خطاب به دانشجویان گفت : آینده این نظام و مملکت مال شماست و هدف ما استمرار همیشکی امنیت و اقتدار و پرچم همواره برافراشته ایران است تا سایه آن شما عزیزان به پیشرفت علمی و توسعه این مملکت بپردازید.

سردار نوعی اقدم دربخش دیگری از سخنانش گفت : ما در این جنگ سخت با ادبیات اشک و عشق پیروز شدیم زیرا رمز پیروزی ما خدا بود

پایان بخش این مراسم ؛ تجلیل از خانواده معظم شهدای مدافع حرم بود وطی آن از رشادتهای شهدای عزیز مدافع حرم وصبر ومقاومت وایثار خانواده معظم شهدای والامقام  وحید فرهنگی والا،شهید محمدرضا فخیمی، شهید وحیدنومی گلزار،شهید حامدجوانی ، شهید ذاکرحیدری، شهید سیدرضامرآثی ،شهیدصادق عدالت اکبری وشهید محرم علیپورتجلیل گردید .

 
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
سردار بلالی، معاونت هماهنگ کننده قرارگاه پدافند هوایی خا...
سردار خرم با بیان اینکه جهان بینی انقلابی دانشجویان باید ...
مسئول بسیج دانشجوی استان آذربایجان شرقی گفت: امسال حدود ۸...
نویسنده کتاب نورالدین پسر ایران در ادامه از سخن گفتن و اد...