کد خبر:82196 تاریخ انتشار : 1396/6/9-13:5:47
در قالب برنامه های کنگره شهدای دانشجوی آذربایجان شرقی؛
زندگی نامه داستانی شهید دکتر عزیز عزیز زاده با "مداد های رنگی" نوشته شد + PDF کتاب
این کتاب زندگینامه داستانی شهید دکتر عزیز عزیززاده مسئول اسبق بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز می باشد که توسط خانم پریوش کامیار همسر شهید به رشته تحریر در آمده است.
لینک کوتاه http://tabriz.bso.ir/id/82196
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی آذربایجان شرقی ، کتاب مداد های رنگی نوشته پریوش کامیار در یادواره شهدای دانشجوی آذربایجان شرقی رو نمایی شد.

این کتاب زندگینامه داستانی شهید دکتر عزیز عزیززاده مسئول اسبق بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز می باشد که توسط خانم پریوش کامیار همسر شهید به رشته تحریر در آمده است.

این کتاب با همکاری کنگره شهدای دانشجوی استان آذربایجان شرقی و و نشر فاتحان انتشار یافته است.

 MEDAD-HAYE-RANGI.gif

شهید دکتر عزیز عزیز زاده شهید شاخص کنگره شهدای دانشجوی استان آذربایجان شرقی  در سال ۱۳۴۷ در روستای وانستانق شهرستان گرمی متولد و در چهارده سالگی با تغییر تاریخ تولد در شناسنامه همزمان با تحصیل در دوره ی متوسطه، بارها به مناطق جنگی اعزام شده بود. وی در مجموع بیش از چهار سال در مناطق عملیاتی حضور داشته  و در عملیات‌های مختلف شرکت و بارها مجروح گردید که عوارض ناشی از بمباران‌های شیمیایی تا آخر عمر با وی همراه بود.

 

وی بعد از اتمام جنگ ضمن اشتغال به کار در دانشگاه شهید محلاتی تبریز با شرکت  در آزمون سراسری دانشگاه‌ها موفق شد در رشته‌ی «پزشکی» دانشگاه علوم پزشکی تبریز پذیرفته شود.

عزیززاده با قبول مسئولیت بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز به همراه سایر دانشجویان بسیجی در پاسداری از اسلام و انقلاب اسلامی از هیچ کوششی مضایقه نکرد و توانست ضمن فعالیت های انقلابی در سطح دانشگاه ، موفقیت های مختلف علمی را نیز کسب نماید و به عنوان دانشجوی برتر مورد تقدیر قرار گیرد.

وی پس از سال ها تحمل عوارض شیمیاییدر سال 83  در سن ۳۶ سالگی به دیدار معشوق ازلی که مدت‌ها در انتظار وصالش بود شتافت.
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
سردار بلالی، معاونت هماهنگ کننده قرارگاه پدافند هوایی خا...
سردار خرم با بیان اینکه جهان بینی انقلابی دانشجویان باید ...
مسئول بسیج دانشجوی استان آذربایجان شرقی گفت: امسال حدود ۸...
نویسنده کتاب نورالدین پسر ایران در ادامه از سخن گفتن و اد...