کد خبر:76244 تاریخ انتشار : 1396/4/21-21:39:34
بیانیه خواهران بسیج دانشجویی دانشگاههای استان به مناسبت هفته عفاف و حجاب؛
دستگاههای مسئول با اتخاذ رویکردی جامع، از تمام زوایا به مسئله نگریسته و نسبت به مواجهه منطقی، عالمانه و قاطع با حربه دشمن اقدام نمایند
لینک کوتاه http://tabriz.bso.ir/id/76244
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی آذربایجان شرقی ، مدیریت خواهران بسیج دانشجویی دانشگاه های استان آذربایجان شرقی به مناسبت هفته عفاف و حجاب بیانیه ای صادر نموده اند که متن بیانیه به صورت زیر است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
مجموعه زنان کشور ما از همه جای دنیا بهترند. وقت کار که می رسد؛ در کار سیاسی، کار فرهنگی و در کار تشکیلاتی جلو هستند. وقت جهاد که می رسد فرزندان خودشان را به دست خود به جبهه می فرستندو وقت خانه داری و تربیت اولاد که می رسد کدبانوی خانه هستند. همه اینها در دنیا کمیاتب است. این ها خیلی ارزش است. این ها تربیتاسلامی است، این همه امید بخش است.        مقام معظم رهبری
 
اهمیت مسئله حجاب و عفاف در نظام مقدس جمهوری اسلامی تا بدان حد است که در افکار عمومی جهان به عنوان نماد پایبندی یا عدم پایبندی مردم به هویت دینی مطرح است و در واقع نیز اینگونه است لذا موضوع، جز الویت های برتر دشمن در مقابله با نظام جمهوری اسلامی است و بدین خاطر به طرق مختلف در حال ترویج فرهنگ بی بند و باری و لا ابالی گری است بدیهی است در قبال موضوعی که در صدد برنامه دشمن قرار دارد نمی توان بی تفاوت بود و یا آن را در حد یک معضل اجتماعی پیش پا افتاده محسوب کرد.

انتظاراینست که تمامی دستگاههای مسئول، اعم از فرهنگی، سیاسی و انتظامی با اتخاذ رویکردی جامع، از تمام زوایا به مسئله نگریسته و نسبت به مواجهه منطقی، عالمانه و قاطع با این حربه دشمن اقدام نمایند و در راه پاسداری از نظام مقدس جمهوری اسلامی از هیچ کوششی فروگذار نکنند.

یکی از مواردی که جامعه امروز ما به شدت به آن نیازمند است برنامه ریزی جهت حفظ کیان خانهواده و تربیت دینی فرزندان است. الگوی بی نظیر فاطمه زهرا سلام الله علیها در زمینه فرزندان، شوهرداری و مدیریت خانواده حلّال واقعی مشکلات موجود است. بر این اساس لازمست دستگاههای فرهنگی بویژه صداوسیما به شیوه های مختلف و جذاب، متناسب با شرایط امروزین جامعه، مردم را به این سرچشمه های کمال متصل نمایند و فرهنگ فاطمی را به مرور در زندگی مردم ساری و جاری نمایند.

مدیریت خواهران بسیج دانشجویی دانشگاه های آذربایجان شرقی
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
سردار بلالی، معاونت هماهنگ کننده قرارگاه پدافند هوایی خا...
سردار خرم با بیان اینکه جهان بینی انقلابی دانشجویان باید ...
مسئول بسیج دانشجوی استان آذربایجان شرقی گفت: امسال حدود ۸...
نویسنده کتاب نورالدین پسر ایران در ادامه از سخن گفتن و اد...