کد خبر:38471 تاریخ انتشار : 1395/3/4-17:41:2
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان آذربایجان شرقی منتشر کرد؛
بیانیه در محکومیت دیدار فائزه هاشمی با فرقه ضالّه بهائیت
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان آذربایجان شرقی در محکومیت دیدار فائزه هاشمی با فرقه ضالّه بهائیت بیانیه ای منتشر کرد.
لینک کوتاه http://tabriz.bso.ir/id/38471

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان آذربایجان شرقی در محکومیت دیدار فائزه هاشمی با فرقه ضالّه بهائیت بیانیه ای منتشر کرد:
بسم الله الرحمن الرحیم

يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا لَا تَتَّخِذُوا عَدُوِّي وَعَدُوَّكُمْ أَوْلِيَاء تُلْقُونَ إِلَيْهِم بِالْمَوَدَّةِ وَقَدْ كَفَرُوا بِمَا جَاءكُم مِّنَ الْحَقِّ

اى كسانى كه ايمان آورده‏ ايد دشمن من و دشمن خودتان را به دوستى برمگيريد [به طورى] كه با آنها اظهار دوستى كنيد و حال آنكه قطعا به آن حقيقت كه براى شما آمده كافرند.

سوره ممتحنه آیه ۱

دیدار یکی از اعضای خانواده هاشمی با سر کردگان فرقه انگلیسی صهیونیستی بهائیت فضای جامعه را به تعجب واداشته است و باعث موضع گیری‌های برخی شخصیت‌های سیاسی و دینی شده است.نگاهی به پرونده‌ی بهائیان جنایت‌ها و خیانت‌های آنان را درحق ملت مظلوم ایران و دین مقدس اسلام به روشنی نشان می دهد. فرقه‌ی جعلی سرسپرده‌ای که مقر اصلی آن در اراضی اشغالی فلسطین است.

  1. اقدامات خلاف قانون و امنیت فرد دیدار کننده با سرکرده بهائیان در سال های اخیر به نحو وقیحانه‌ای رو به فزونی نهاده است. از اقدامات ضد امنیتی در فتنه‌ی سال ۸۸ تا دهن کجی به شرع مقدس؛ همه در سایه‌ی فشارهای خانوادگی و مظلوم نمایی مجازات متناسب با جرم انجام شده حکم نشده است. ایشان بایستی بنا به حکم دادگاه به مدت ۵ سال به اتمام فعالیت تبلیغی علیه نظام از انجام هرگونه فعالیت سیاسی، فرهنگی و اجتماعی محروم‌اند. مطالبه‌ی ملت شریف ایران از قوه قضائیه برخورد قاطع بر مبنای شرع و قانون با این اقدامات قانونشکنانه و هتاکانه است.
  2. همگان به یاد دارند گفته‌های روزنامه‌ نگار فراری مبنی بر دست داشتن یکی از فرزندان این خانواده در اعمال تحریم‌های ظالمانه و اصطلاحاً گرا دادن به آمریکایی‌ها برای تحریم اقتصادی کشور را. فعال شدن رسانه سلطنتی انگلیس و وزارت امور خارجه در ارتباط با موضوع حقوق بشر این انگاره را در ذهن تقویت می‌نماید که این عمل هتاکانه جزئی از پازل فشار امنیتی حقوق بشر نظام استکباری علیه ملت ایران و نظام اسلامی است تا از رهگذر این اقدام به بهانه‌ی نقض حقوق بشر فشارهای ظالمانه‌ی خود را مجدداً تشدید نمایند.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان آذربایجان شرقی

نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
سردار بلالی، معاونت هماهنگ کننده قرارگاه پدافند هوایی خا...
سردار خرم با بیان اینکه جهان بینی انقلابی دانشجویان باید ...
مسئول بسیج دانشجوی استان آذربایجان شرقی گفت: امسال حدود ۸...
نویسنده کتاب نورالدین پسر ایران در ادامه از سخن گفتن و اد...