کد خبر:75813 تاریخ انتشار : 1396/4/17-15:5:16
معاون هماهنگ کننده سپاه عاشورا در افتتاحیه طرح ولایت دانشجویی استان؛
دانشجوی بسیجی باید در عرصه های علمی، دینی و انقلابی پیشتاز باشد
سرهنگ گل محمدزاده گفت: بسیج یک تشکیلات مردمی و مکتبی است و ما هرکسی را که نظام ولایی را قبول دارد، بسیجی می دانیم. دانشجویان عزیز باید راه شهدا را پی گیرند، شهدا اخلاص داشتند که چندین سال بعد از شهادت این عزیزان نام و یادشان زنده است.
لینک کوتاه http://tabriz.bso.ir/id/75813

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی آذربایجان شرقی ، سرهنگ گل محمد زاده، معاون هماهنگ کننده سپاه عاشورا، در آئین افتتاحیه طرح ولایت استانی بسیج دانشجویی در دانشگاه شهید مدنی آذربایجان در تبیین فرمان آتش به اختیار مقام معظم رهبری گفت: نیروی مقاومت بسیج از بدو تشکیل، در دهه های مختلف نظام، از تثبیت انقلاب و دوران دفاع مقدس گرفته تا به امروز در عرصه جنگ نرم نقش آفرینی کرده است.

وی افزود: به خاطر داریم که در 6 ماه اول تشکیل بسیج که تماماً تفکر جنگ کلاسیک بر آن حاکم بود توفیق چندانی نداشتیم، اما از وقتی که تفکر جوان بسیجی بر جبهه ها حاکم شد دست آورد های کلان یکی یکی به دست آمد.

سرهنگ گل محمد زاده تصریح کرد: بعد از جنگ عده ای گفتند جنگ تمام شد و بسیج کارش را انجام داد و مأموریت بسیج هم تمام شده است. ولی امام در اواخر عمر پر برکتش در پیام خود به تشکیل بسیج دانشجو و طلبه به رسالت جهانی بسیج تاکید کردند و افق تازه ای را به روی بسیجیان گشودند. مقام معظم رهبری نیز فرمودند که ما در 5 مرحله تمدنی، هنوز در میانه راه هستیم.

وی با تمجید از برنامه های بسیج دانشجویی علی الخصوص راهیان نور گفت: بسیج یک تشکیلات مردمی و مکتبی است و ما هرکسی را که نظام ولایی را قبول دارد، بسیجی می دانیم. دانشجویان عزیز باید راه شهدا را پی گیرند، شهدا اخلاص داشتند که چندین سال بعد از شهادت این عزیزان نام و یادشان زنده است.

                             photo_2017-07-08_12-32-01.jpg

معاون هماهنگ کننده سپاه عاشورا بیان داشت: دانشجوی بسیجی باید در عرصه علمی و اخلاقی و بصیرت دینی و انقلابی پیشتاز باشد. ما باید از هر جهت در جامعه الگو باشیم و بحث قناعت و ساده زیستی را در خود درونی کنیم تا به پیشرفت برسیم. برای رسیدن به اهداف قطعا شور و نشاط نیاز دانشجوست و جهاد علمی هم با شور و نشاط جوان تحقق می پذیرد.

نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
سردار بلالی، معاونت هماهنگ کننده قرارگاه پدافند هوایی خا...
سردار خرم با بیان اینکه جهان بینی انقلابی دانشجویان باید ...
مسئول بسیج دانشجوی استان آذربایجان شرقی گفت: امسال حدود ۸...
نویسنده کتاب نورالدین پسر ایران در ادامه از سخن گفتن و اد...