کد خبر:75472 تاریخ انتشار : 1396/4/14-9:30:30
علی قلیزاده معاون تعلیم و تربیت بسیج دانشجویی استان خبر داد؛
حضور بیش از 500 نفر از دانشجویان دانشگاه های مختلف استان در دوره طرح ولایت استانی
مباحث بصیرتی ، تربیتی و تشکیلاتی با حضور بیش از 20 تن از اساتید و صاحب نظران برجسته کشوری و استانی در قالب برنامه های مختلف ارائه خواهد شد و در حاشیه این دوره ، برنامه های مختلفی نظیر یادواره شهدا ، دیدار از خانواده شهدا ، همایش های ویژه سیاسی، برنامه های مختلف فرهنگی ورزشی و تفریحی و ... برگزار خواهد شد.
لینک کوتاه http://tabriz.bso.ir/id/75472
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی آذربایجان شرقی ،علی قلیزاده معاون تعلیم و تربیت بسیج دانشجویی استان با اشاره به برگزاری نهمین دوره آموزش مبانی اندیشه اسلامی ( طرح ولایت استانی ) در دانشگاه شهید مدنی آذربایجان گفت: این دوره از 16 تیر آغاز و به مدت 10 روز برای بیش از 500 نفر از دانشجویان برگزار خواهد شد.

وی افزود: روزانه پنج کلاس آموزشی با محوریت  مباحث تربیتی و معرفتی برگزار خواهد شد که شامل شش محور با عناوین مختلفی نظیر 1- معرفت شناسی و در آمدی بر مبانی دینی 2-خداشناسی فلسفی، 3- انسان ، راه و راهنما شناسی ،4- فلسفه اخلاق 5- فلسفه حقوق 6- فلسفه سیاسی اسلام  خواهد یود.
 
معاون تعلیم و تربیت بسیج دانشجویی استان در ادامه افزود: مباحث بصیرتی ، تربیتی و تشکیلاتی با حضور بیش از 20 تن از اساتید و صاحب نظران برجسته کشوری و استانی در قالب برنامه های مختلف ارائه خواهد شد و در حاشیه این دوره ، برنامه های مختلفی نظیر یادواره شهدا ، دیدار از خانواده شهدا ، همایش های ویژه سیاسی، برنامه های مختلف فرهنگی ورزشی و تفریحی و ... برگزار خواهد شد.

وی افزود: در این دوره از متخصصان روانشناسی و مشاوره و همچنین طلاب برادر و خواهر جهت پاسخگویی به مشکلات و شبهات دانشجویان استفاده شده است.

قلیزاده افزود: پس از پایان این دوره انتظار می رود دانش آموختگان به عنوان سرگروه یا مربی حلقه های صالحین و شورای اصلی دفاتر بسیج دانشجویی در دانشگاه ها حضور موثری داشته باشند.
 
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
سردار بلالی، معاونت هماهنگ کننده قرارگاه پدافند هوایی خا...
سردار خرم با بیان اینکه جهان بینی انقلابی دانشجویان باید ...
مسئول بسیج دانشجوی استان آذربایجان شرقی گفت: امسال حدود ۸...
نویسنده کتاب نورالدین پسر ایران در ادامه از سخن گفتن و اد...