کد خبر:60002 تاریخ انتشار : 1395/9/24-8:52:28
دکتر گودرزی در یادواره شهدای دانشجوی منطقه ارسباران مطرح کرد؛
جوانان و نسل جدید باید دارای رفتار، گفتار و کردار انقلابی باشند
رئیس سازمان بسیج دانشجویی از مسئولین عالی کشور خواست در تمام موارد و مشکلات کشور با مردم با صراحت و صداقت حرف بزنند زیرا مردم ایران، مردمی آگاه بوده و همیشه در تمامی صحنه ها با حضور به موقع وبا مواضع ضداستعماری وضد آمریکایی، پشتیبان نظام و رهبری بوده و خواهند بود.
لینک کوتاه http://tabriz.bso.ir/id/60002
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی آذربایجان شرقی ، داود گودرزی در یادواره شهدای دانشجو و طلبه منطقه ارسباران و شهدای مدافع حرم استان آذربایجانشرقی که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر برگزار شد، اظهار داشت: جوانان و نسل جدید باید دارای رفتار، گفتار و کردار انقلابی باشند و برای پیشبرد اهداف والای انقلاب و شهدا گامهای مضاعف بردارند.

وی نسل جدید را نسل پویا و فعال کشور برشمرد و افزود: از ویژگی های انقلابی بودن و انقلابی ماندن می توان به پنج ویژگی شاخص انقلابی از بیانات رهبر انقلاب اسلامی اشاره کرد که از جمله: پایبندی به مبانی و ارزشهای اساسی اسلام و انقلاب، هدفگیری ارمانهای انقلاب و همت بلند برای رسیدن به انها، پایبندی به استقلال کشور، حساسیت در برابر دشمن و نقشه دشمن و عدم تبعیت از آنها و بالاخره تقوای دینی و سیاسی را از مهمترین شاخصه های انقلابی نام برد.

وی تقوا و عمل و پاسداری از ارمانهاى نظام وانقلاب را نیز از اهداف والای شهدا عنوان کرد و افزود: بصیرت ودشمن شناسی یکی از درسهای شهدا بوده که باید امروز دانشجویان و نسل جدید با بصیرت وآگاهی بتوانند تمام رویدادها و اخبار پیرامون کشور را رصد و آن را تجزیه و تحلیل نمایند .

دکتر داود گودرزی گفت: باید در محافل دانشگاهی و اموزشی فضایی مناسب برای تجزیه و تحلیل جوانان درقالب نشستها و گفتمان آزاد اندیشی فراهم نمائیم تا جوانان به دور از هرگونه جناح بندی و حزبی به تجزیه و تحلیل رویدادهای سیاسی و اجتماعی کشور بپردازند.

وی در ادامه تحقق منویات مقام معظم رهبری درراستای پیشرفت و توسعه کشور تلاش در جهت زمینه سازی برای عمل اقتصاد مقاومتی عنوان کرد و افزود: در کشور ظرفیت ها و فاکتورهای اقتصادی بالقوه فراوانی از جمله، نیروی انسانی، بازار مصرف، بازار کار، نقدینگی و پول و غیره وجود دارد که باید این ظرفیت ها را بالفعل تبدیل کنیم تا بتوانیم مشکلات اقتصادی کشور را رفع نمائیم.

رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور، گفت: باید خودمان بتوانیم با وحدت وهمدلی وتکیه برتوان داخلی مشکلات اجتماعی و اقتصادی کشور را رفع نمائیم. زیرا تعامل و حذف تحریم ها از سوی آمریکا و غرب امکان پذیر نبوده و نخواهد بود و بدانید که آمریکا و غرب به هیچ عنوان به نفع و حل مشکلات ما قدم برنخواهد داشت.

وی، در پایان از مسئولین عالی کشور خواست در تمام موارد و مشکلات کشور با مردم با صراحت و صداقت حرف بزنند زیرا مردم ایران، مردمی آگاه بوده و همیشه در تمامی صحنه ها با حضور به موقع وبا مواضع ضداستعماری وضد آمریکایی، پشتیبان نظام و رهبری بوده و خواهند بود.

وی به خاطر این اقدام فاخر و فرهنگی از دست اندرکاران و مسئولین برگزاری این یادواره قدردانی کرد.

در پایان این مراسم با حضور دکتر داوود گودرزی رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور، مهندس عبدالله شادی مسئول بسیج دانشجویی آذربایجان شرقی ، رئیس بنیاد شهدا و ایثارگران اهر، فرمانده سپاه ناحیه اهر، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر و جمعی از مسئولین استانی و شهری از خانواده شهدای دانشجو و طلبه منطقه ارسباران و شهدای حرم با اهدای لوح سپاس تجلیل و قدردانی شد.

انتهای پیام/
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
سردار بلالی، معاونت هماهنگ کننده قرارگاه پدافند هوایی خا...
سردار خرم با بیان اینکه جهان بینی انقلابی دانشجویان باید ...
مسئول بسیج دانشجوی استان آذربایجان شرقی گفت: امسال حدود ۸...
نویسنده کتاب نورالدین پسر ایران در ادامه از سخن گفتن و اد...