کد خبر:75020 تاریخ انتشار : 1396/4/3-9:11:39
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی سهند تبریز؛
توهین به رئیس جمهور در راهپیمایی روز قدس حرکت زشت و ناپسندی بود
مخالفین دولت، صبح انتخابات نشان دادند که صبر و تحملشان چقدر بالاست و به خاطر منافع و خواسته های شخصی، قانون را زیر پا نمی گذارند.
لینک کوتاه http://tabriz.bso.ir/id/75020

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی آذربایجان شرقی ، علیرضا نبی محمدی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه سهند  در رابطه با سردادن شعارهایی علیه رئیس جمهور در راهپیمایی روز قدس تهران گفت: در وهله اول باید گفت که این شعار ها از جانب هرکس و با هر نیتی که باشد، از روی عمد یا جهل، غیر قابل قبول و مذموم می باشد.

وی گفت: روز قدس یک روز خاص در جمهوری اسلامی است که تمام اتفاقات آن روز در کل رسانه های دنیا بازتاب دارد و اتفاقات این چنینی در آن روز چهره کشور را در جهان خدشه دار خواهد کرد. به همین دلیل است که هیچ نهاد یا حزب یا فردی از این قضیه حمایت نکرده است.

نبی محمدی تصریح کرد: اتفاقات رخ داده بای توسط نهاد های نظارتی مورد توجه قرار گیرد. قطعاً برای این کار برنامه ریزی و خط دهی هایی شده بود که باید ریشه یابی شوند. باید مشخص شود که این ها از جانب چه کسی تغذیه می شوند و سود اینگونه اقدامات را چه کسی می برد!

وی بیان کرد: این که این حرکت را گردن منتقدان و مخالفین دولت بیاندازیم خیانت است. مخالفین  دولت، صبح انتخابات نشان دادند که صبر و تحملشان چقدر بالاست و به خاطر منافع و خواسته های شخصی، قانون را زیر پا نمی گذارند.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه سهند افزود: البته نباید اجازه داد که اتفاقات اخیر، فضای مطالبه گری و انتقاد از ضعف های دولت راتحت تاثیر قرار دهد. نقد های زیادی به دولت و رئیس جمهور وارد است که این انتقادات باید بصورت قانونی و البته جدی مطالبه گردد.

نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: