کد خبر:80534 تاریخ انتشار : 1396/5/9-16:54:53
عرفان شهبازی مسئول بسیج دانشجویی پیام نور تبریز؛
تصویب بی سابقه ترین تحریم ها علیه ایران، نتیجه 4 سال مذاکره/ دولت یازدهم، دولت وعده و وعید بود
شهبازی بیان کرد: هیچ کار مثبتی که بتوان تمام قد از آن دفاع کرد و در تاریخ ایران ماندگار باشد در دولت یازدهم اتفاق نیافتاد.
لینک کوتاه http://tabriz.bso.ir/id/80534

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی آذربایجان شرقی ، عرفان شهبازی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور تبریز  درباره کارنامه دولت یازدهم اظهار داشت: این دولت، دولت وعده و وعید بود. با وعده های اغوا کننده در انتخابات پیروز شدند، با همان وعده ها 4 سال را طی کردند و باز هم با همان وعده های تکراری در انتخابات امسال نیز رای آوردند.

وی بیان کرد: این که کار اشتباهی را بکنیم و بعد از روشن شدن ماجرا بازهم از اشتباه خود برنگردیم خسران است. فرقی هم نمیکند که این اشتباه را چه کسی مرتکب شود. دولت مردان باید این نگاه را درخود درست کنند و اشتباهات خود را بپذیرند و درصدد رفع آن ها برآیند نه اینکه بخواهند با توهین زبان منتقدین و خیرخواهان نظام را ببندند.

شهبازی با اشاره به وعده های روحانی مبنی بر تشکیل کابینه فراجناهی گفت: رئیس جمهور در آغاز دولت یازدهم نیز وعده تشکیل فراجناهی داده بود ولی دیدیم که مثل بقیه وعده هایش عملی نشد. الان هم اخباری که از کابینه دوازدهم به گوش می رسد حاکی از آن است که همان رویکرد قبلی و نگاه تک بعدی و جناهی بر تشکیل کابینه حاکم است.

وی درخصوص نکات بارز دولت یازدهم افزود: هیچ کار مثبتی که بتوان تمام قد از آن دفاع کرد و در تاریخ ایران ماندگار باشد در دولت یازدهم اتفاق نیافتاد.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور تبریز تصریح کرد: در بعد بین المللی و جهانی نیز دولت عملکردی به مراتب ضعیف تر داشت. دولت در تعاملات بین المللی و مذاکرات همواره از موضع ضعف وارد شد و عزتی که در ابتدای کار از آن دم میزد در این 4 سال دیده نشد. اگر هم صلابتی در منطقه داریم به خاطر ایستادگی و مقاومت در برابر ظلم در کشور های منطقه بوده است.

وی افزود: نتیجه 4 سال مذاکره دولتمردان در قضیه هسته ای چه بود؟ مگر غیر از این است که امروز بی سابقه ترین تحریم ها علیه ایران درحال تصویب است؟مگر غیر از این است که لحن رئیس جمهور آمریکا علیه ایران محکمتر و گستاخانه تر شده است؟ این ها نتایج مذاکره از موضع ضعف و وادادگی است.

نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
سردار بلالی، معاونت هماهنگ کننده قرارگاه پدافند هوایی خا...
سردار خرم با بیان اینکه جهان بینی انقلابی دانشجویان باید ...
مسئول بسیج دانشجوی استان آذربایجان شرقی گفت: امسال حدود ۸...
نویسنده کتاب نورالدین پسر ایران در ادامه از سخن گفتن و اد...