کد خبر:61538 تاریخ انتشار : 1395/10/8-13:36:0
بیانیه دانشجویان بسیجی استان بمناسبت حماسه نهم دی؛
برخی درصدد هستند رفع حصر وی‌آی‌پی سران فتنه را تبدیل به مطالبه اصلی از نظام کنند/ مردم ایران فتنه گران را در ذهن تاریخی خود چال کرده‌اند
در قسمتی از این بیانیه تأکید شده است:«مردم در روز بصیرت فصل نویی را در تاریخ انقلاب رقم زده و اعلام کردند که خط قرمز مردم ایران، اهل بیت و ادامه آن یعنی ولایت مطلقه فقیه است.»
لینک کوتاه http://tabriz.bso.ir/id/61538

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی آذربایجان شرقی ، دانشجویان بسیجی دانشگاههای استان آذربایجان‌شرقی به مناسبت حماسه 9 دی بیانیه‌ای را منتشر کردند که در ادامه از نظرتان می‌گذرد.

 

بسمه تعالی

إِنَّمَا جَزَاءُ الَّذِینَ یُحَارِبُونَ اللَّهَ وَرَسُولَهُ وَیَسْعَوْنَ فِی الأرْضِ فَسَادًا أَنْ یُقَتَّلُوا أَوْ یُصَلَّبُوا أَوْ تُقَطَّعَ أَیْدِیهِمْ وَأَرْجُلُهُمْ مِنْ خِلافٍ أَوْ یُنْفَوْا مِنَ الأرْضِ ذَلِکَ لَهُمْ خِزْیٌ فِی الدُّنْیَا وَلَهُمْ فِی الآخِرَةِ عَذَابٌ عَظِیمٌ سوره مائده ـ آیه 33

حادثه 9 دی نمونه ای از عناصر قدرت نظام هست که در آن حادثه بی‌نظیر، هیچ‌کس دست‌اندرکار نبود و قدرت فکری که شاکله اصلی نظام اسلامی است، مردم را به خیابانها کشاند و آن حادثه بی‌نظیر پدید آمد. دشمن با ترفند و خدعه درصدد سلب مؤلفه‌های قدرت نظام اسلامی است .دشمن همچون دزدی است که قصد تصرف خانه را دارد اما این‌طور وانمود می‌کند که دلیل دشمنی، سلاحی است که صاحبخانه برای دفاع در دست دارد و اگر آن سلاح را زمین بگذارد، نزاع تمام می‌شود، بنابراین تلاش می‌کند با حیله‌گری و استفاده از انواع روشها از جمله حرف زدن، شوخی کردن، لبخند زدن، و تشر زدن، صاحبخانه را خلع سلاح کند و به خانه وارد شود.                                  مقام معظم رهبری 7/10/95

در تاریخ پرفراز و نشیب انقلاب 57 مردم ایران مقاطعی هست که به مثابه نقطه عطفی جهت گیری آینده آن را تعیین می کند . یکی از این مقاطع حساس که باعث ریزش ها و رویشهایی در آن شد یوم الله 9 دی ، روز بصیرت می باشد . روزی که مردم با تاسی به نام سرور و سالار شهیدان، اهالی فتنه را رسوا کردند و گرگان در لباس میش را مفتضح نمودند. مردمی که در حوادث پس از انتخابات 88 بنا به دستور مولا و مقتدایشان صبر انقلابی پیشه کرده بودند در این روز کاسه صبرشان لبریز شد و در دفاع از اسلامیت و جمهوریت نظام در یک روز غیرتعطیل با حضور میلیونی خود اعلام کردند که بعد از گذشت سی و اندی سال از ابتدای انقلاب، اگر لازم باشد در جهت حفظ حرمت امام حسین و انقلاب حاضرند جان خود را فدا کنند و با تمام موجودیت خون درخت تناور انقلاب را آبیاری نمایند .

پس از انتخابات ریاست جمهوری سال 88 که با حضور شگفت انگیز مردم با نصاب 84 درصد در پای صندوقهای رای به ضرر چپ های دیروز و لیبرال مسلکان امروز رقم خورده بود و نامزد غربگرا و نوچه استکبار نتوانسته بود رای بیاورد ، تعدادی احمق فکر کردند که ایران گرجستان است و با این تفکر بچه گانه بساط جنگ احزاب به سرکردگی مصداق اَتم استکبار و متشکل از دنباله های داخلی و خارجی آن راه انداختند و بر علیه جمهوریت نظام شورش کردند .

در این راه تظاهرات راه انداختند ، مسجد آتش زدند ، اموال عمومی را تخریب کردند ، شعار نه غزه نه لبنان سردادند و در شنیع ترین حرکت به عزادران امام حسین حمله کردند و هیئات و تکیه ها را آتش زدند و در نهایت غرض اصلی خود را که همانا مخالفت با اصل نظام و تئوری اصلی آن یعنی اصل مترقی ولایت مطلقه فقیه است ابراز کردند و اعلام کردند انتخابات بهانه است  .

مردم در روز بصیرت این بساط را برچیدند و فصل نویی را در تاریخ انقلاب رقم زدند و اعلام کردند که خط قرمز مردم بزرگ ایران ، اهل بیت و ادامه آن یعنی ولایت مطلقه فقیه است و هرکس در این مسیر زاویه ای با این دو پیدا کند لاجرم در پیشگاه مردم محلی از اعراب نخواهد داشت . 

متاسفانه جوی در جامعه توسط برخی افراد و برخی تشکل نماهای دانشگاهی به راه افتاده که سعی در کمرنگ جلوه دادن  آسیب های حاصل از فتنه 88 اعم از سیاسی ، اقتصادی ، اجتماعی و... را دارند و رفع حصر VIP سران فتنه را که حاصل برخورد رافت آمیز و با مسامحه نظام در برابر فتنه گران و یاغیان علیه نظام و انقلاب است را از نظام تبدیل به مطالبه اصلی کنند  و صد متاسفانه برخورد ناشفاف دولت و بعضا به کارگیری افراد لیدر فتنه در سطح وزیر و معاون وزیر و مدیرکل و ... باعث جری تر شدن این دنبالچه ها شده است . 

خاطر نشان می سازد مردم بزرگ ایران راه خود را به خوبی شناخته و روز تاریخی بصیرت را از یاد نخواهد برد و فتنه گران در ذهن تاریخی خود چال کرده است . مردم از دولت مطالبه آرمانهای نظام را دارد ، مطالبه برخورد مقتدرانه در مقابل زیاده خواهی های استکبار جهانی را دارد . مطالبه موضع گیری شفاف در قبال فتنه و فتنه گران را دارد . مطالبه برخورد شفاف با مردم و اجازه برای گردش آزاد اطلاعات را دارد . مطالبه بهبود معیشت مردم را دارد تا شرمنده افرادی که کنار گوش پایتخت قبل از فوت در گورستان سکنی دارند، نباشد . می خواهد ذهن مردم را با بازی های انحرافی از مطالبات اصلی منحرف نسازد .

ما دانشجویان بسیجی دانشگاه های استان آذزبایجانشرقی اعلام میداریم که ناجوانمردی های سران فتنه را ازخاطر تاریخی خود پاک نخواهیم کرد و به تبع اینکه ماموریت تبیین از طرف رهبر انقلاب به ما که افسران جنگ نرم هستیم واگذار شده است همواره در جهت تبیین حرکت خواهیم نمود و لحظه ای اجازه نخواهیم داد ذهن مردم ازطرف افراد معدود و انگشت شماری که خوی اشرافیگری دارند و از سر شکم سیری و بی دردی  با خزعبلاتی مثل رفع حصر مغشوش می نمایند .

ما پیگیری مطالبات واقعی مردم  از قبیل برخورد با وزرای میلیاردر دولت در قضیه قطار مرگ ، معیشت مردم ، برخورد مقتدرانه و بدون ذلت در قبال استکبار و ... هستیم و خواهیم بود . 
                                     

      و السلام علی من اتبع الهدی
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاههای استان آذربایجان شرقی ـ دی ماه 95

نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
سردار بلالی، معاونت هماهنگ کننده قرارگاه پدافند هوایی خا...
سردار خرم با بیان اینکه جهان بینی انقلابی دانشجویان باید ...
مسئول بسیج دانشجوی استان آذربایجان شرقی گفت: امسال حدود ۸...
نویسنده کتاب نورالدین پسر ایران در ادامه از سخن گفتن و اد...