کد خبر:58094 تاریخ انتشار : 1395/9/14-11:19:24
مسئول بسیج دانشجویی استان آذربایجان شرقی؛
بدعهدی آمریکا عاملی برای عیارسنجی سیاستمداران کشور/ کسانی که برای برجام جشن گرفتندامروز نیز صاحب عزایش باشند
شادی اظهار داشت: دولتمردان اگر بسته ای از اقدامات متقابل طراحی کرده اند مردم را محرم خود دیده و نسبت به محتوای این بسته تبیین کنند تا دشمن مقابل متوجه مقاومت و واکنش ایران شده و از طراحی و اعمال سیل دیگری از تحریم ها ممانعت بعمل آورد.
لینک کوتاه http://tabriz.bso.ir/id/58094

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی آذربایجان شرقی ، عبدالله شادی مسئول بسیج دانشجویی استان آذربایجان شرقی در واکنش به بدعهدی آمریکا و نقض برجام گفت: نتیجه ی چهارسال گره زدن سرنوشت کشور با برجام و غفلت ورزیدن نسبت به توانمندی های داخلی کشور و همچنین تقدیم ظرفیت های بالفعل هسته ای به دشمن، این شد که امروز نرخ بیکاری در بیشترین حد خود قرار داشته و از فرجام برجام نیز یک بدعهدی تاریخی بعمل آمده است.

وی با بیان اینکه مسئولین کشور از ظرفیت های مختلفی برخوردار هستند گفت: طیف های مختلف جامعه، مسئولین و حتی انقلابیون باید همواره یادآور آیات "فَاستَقِم کَما أُمِرتَ وَمَن تابَ مَعَکَ وَلا تَطغَوا ۚ إِنَّهُ بِما تَعمَلونَ بَصیرٌ " و " إِنَّ الَّذینَ قالُوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمّ اسْتَقامُوا تَتَنَزَّلُ عَلَیْهِمُ الْمَلائِکَةُ أَلاَّ تَخافُوا وَ لا تَحْزَنُوا " باشند تا تغییری در محاسبات آنان بوجود نیاید.

شادی اظهار داشت: با مطالعه ی تاریخ وقتی مشاهده می کنیم که در مواقع حساسِ قیام مختار و یا قیام میرزا کوچک خان جنگلی بسیاری از همراهان و باصطلاح انقلابیون راس قیام را تنها می گذارند، در می یابیم که باید انقلابیون مقاوم در راس امور قرار گیرند.

وی افزود: به نظرم خواص سیاسی، مسئولین و حتی انقلابیون باید تصمیم اساسی گرفته و انسان های کم ظرفیت باید از خط اول مدیریت کشور فاصله داشته و در رده های بعدی بکارگیری شوند؛ این یک اصل مهم است که در یمین و یسار لشگر از فرماندهانی بکارگیری می شود که فریب دشمن را نخورند.

مسئول بسیج دانشجویی استان یادآور شد: وقتی برخی از مسئولین کم ظرفیت وقتی دستکش مخملین آمریکا را برای مردم نشان می دادند، رهبری معظم پنجه فولادین این دشمن را آشکار می نمود؛ امروز با وضعیت پیش آمده اگر عبرت نگرفته باشند جای تعجب دارد.

شادی خاطرنشان کرد: اگر با عینک واقع بینی بنگریم، انقلاب اسلامی هم در کل جهان صادر شده و هم در مناطق مختلف ریشه دوانده است، و از طرف دیگر امپراطوری آمریکا در حال غرق شدن است؛ تعجب می کنم که با وجود اضمحلال آشکار قدرت اول دنیا، برخی ها باز هم متزلزلانه در قبال بدعهدی های مکرر آمریکا هیچ اراده و واکنشی از خود نشان نمی دهند.

وی خطاب به مسئولین ارشد دولت تدبیر و امید گفت: مردم انقلابی ایران هم صبور بوده و هم این روحیه در وجود آنهاست که باز هم شما را خادم خود قبول کنند، لذا با همان عزت و صلابتی که بدنبال برجام رفتید، با همان عزت، خاضعانه و متواضعانه در محضر خداوند و مردم عذرخواهی کرده و راه در پیش گرفته را تغییر دهید.

رئیس شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان گفت: برجام و بدعهدی آمریکا، عاملی شد تا مردم سیاستمداران کشور خود را عیارسنجی کنند؛ کسانی که هم جزو پیشقراولان هسته ای کشور بوده و هم در بتن ریزی سرمایه ی اصلی کشور نقش داشتند به اتخاذ راهبرد فکورانه و ثبات انگیز بیاندیشند.

وی افزود: کسانی که برای برجام جشن گرفته بودند امروز نیز صاحب عزایش باشند؛ و مردم فهیم و انقلابی ایران را بیش از این مورد رنجش خاطر قرار ندهند.

شادی در پایان اظهار داشت: دولتمردان اگر بسته ای از اقدامات متقابل طراحی کرده اند مردم را محرم خود دیده و نسبت به محتوای این بسته تبیین کنند تا دشمن مقابل متوجه مقاومت و واکنش ایران شده و از طراحی و اعمال سیل دیگری از تحریم ها ممانعت بعمل آورد.

انتهای پیام//

نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
سردار بلالی، معاونت هماهنگ کننده قرارگاه پدافند هوایی خا...
سردار خرم با بیان اینکه جهان بینی انقلابی دانشجویان باید ...
مسئول بسیج دانشجوی استان آذربایجان شرقی گفت: امسال حدود ۸...
نویسنده کتاب نورالدین پسر ایران در ادامه از سخن گفتن و اد...