کد خبر:84669 تاریخ انتشار : 1396/7/20-8:22:43
آئین تکریم و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه تبریز؛
با تقدیر از تلاش های حسین قنبری، مهدی نیرومند به عنوان مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه تبریز معرفی شد
مراسم معارفه مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه تبریز با حضور سردار رحیم نوعی اقدم از فرماندهان سابق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و سایر مسوولان صبح امروز در دانشگاه تبریز برگزار شد.
لینک کوتاه http://tabriz.bso.ir/id/84669

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی آذربایجان شرقی ، آئین تکریم و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه تبریز با حضور همرزم سردار سلیمانی و فرمانده قرارگاه حضرت زینب (س) سوریه سردار نوعی اقدم و جمع کثیری از مسئولان دانشگاهی و دانشجویان برگزار شد.

در این مراسم از تلاش های حسین قنبری، مسئول سابق بسیج دانشجویی دانشگاه تبریز تقدیر و مهدی نیرومند به عنوان مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه تبریز معارفه شد.

                   photo_۲۰۱۷-۱۰-۱۱_۱۵-۰۲-۴۰.jpg

محمدرضا پورمحمدی، رئیس دانشگاه تبریز در این مراسم با تاکید بر اینکه این دانشگاه در عرصه‌های مختلف به نوعی پیشتاز دانشگاه‌های کشورمان بوده که نمونه بارز این امر ملقب شدن دانشگاه تبریز به مشهدالشهدای دانشگاه‌های کشور است، اظهار داشت: دانشگاه تبریز از پیشگامان انقلاب اسلامی بوده، 29 بهمن و انقلاب فرهنگی از این دانشگاه شروع شده و سرداران و شهدای گرانقدری چون شهید باکری‌ها را در دامان خود پرورانده و بیش از 150 شهید تقدیم اسلام و انقلاب کرده است.

                   1507706393-photo.jpg

وی افزود: دانشگاه تبریز برنامه‌های متنوع فرهنگی را با موضوعیت شهید و شهادت برگزار کرده و در آینده نیز سه برنامه عظیم کنگره بزرگداشت شهدای دانشجوی غرب آسیا، گرامیداشت شهدای دانشگاه تبریز و مراسم ارج‌گذاری به دانشجویان شاهد و ایثارگر را برگزار خواهد کرد که نقش دانشجویان و تشکل‌های دانشجویی در این برنامه‌ها بسیار برجسته است.

دانشگاه تبریز در حاضر با داشتن بیش از 24 هزار دانشجو و نزدیک به 800 نفر هیات علمی به عنوان یکی از دانشگاه‌های جامع و برتر کشور است.

نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: