کد خبر:70686 تاریخ انتشار : 1396/1/28-9:35:40
مسئول بسیج دانشجویی شهید مدنی آذربایجان؛
ای کاش معاون اول به جای اینکه خود را ضربه گیر رئیس جمهور می کرد، ضربه گیر مردم حادثه دیده می شد
محمد طاهری گفت: آیا مسئولینی که جاده را از وسط مسیل رودخانه می اندازند، فکر چنین روزهایی را نمی کنند؟ نمایندگانی که امضای خود را پای استیضاح وزیر راه پس گرفتند، پاسخگو باشند!
لینک کوتاه http://tabriz.bso.ir/id/70686

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی آذربایجان شرقی ، محمد طاهری، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهید مدنی در رابطه با آمادگی کامل بسیج دانشجویی این دانشگاه برای اعزام دانشجویان به مناطق سیل زده شهرستان آذرشهر گفت: بلافاصله بعد از وقوع سیل، یک گروه 20 نفره دانشجویی را برای اعزام به مناطق سیل زده برای کمک به آسیب دیدگان سازماندهی نموده و با مسئولین محلی هماهنگی های لازم را بعمل آوردیم.

وی گفت: مسئولین پس از بررسی عنوان کردند که نیازی به نیروی انسانی نیست و فقط ماشین آلات سنگین برای امداد رسانی نیاز هست.

طاهری افزود: به همراه تیمی از بسیج دانشجویی استان برای بازدید و وضعیت آسیب دیدگان در منطقه حضور یافته با اهالی منطقه و خسارت دیدگان درباره ابعاد قضیه صحبت شد.

وی اظهار داشت: با توجه به خسارات ناشی از سیل در بخشی از روستاهای محروم آذرشهر، امسال اردوی جهادی این دانشگاه نیز در این منطقه برگزار خواهد شد.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهید مدنی با اشاره به مشهود بودن بی تدبیری ها و سهل انگاری های قبلی مسئولین امر در رخ دادن اینگونه حادثه ها عنوان کرد: آیا مسئولینی که جاده را از وسط مسیل رودخانه می اندازند، فکر چنین روزهایی را نمی کنند؟نمایندگانی که امضای خود را پای استیضاح وزیر راه پس گرفتند، پاسخگو باشند!

وی افزود: معمولا در این شرایط معاون رئیس جمهور در منطقه حاضر می شود که البته او فعلا مشغول میتینگ انتخاباتی اش است. اما ای کاش معاون اول به جای اینکه ضربه گیر رئیس جمهور باشد، ضربه گیر مردم حادثه دیده می شد.

طاهری در پایان با اشاره به کم لطفی های هیئت دولت گفت: جالب است که وزیر راه هم در منطقه حاضر نشده است، و به جای او وزیر نیرو که هیچ ارتباطی با حادثه ندارد در منطقه حضور یافته است.

نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
سردار بلالی، معاونت هماهنگ کننده قرارگاه پدافند هوایی خا...
سردار خرم با بیان اینکه جهان بینی انقلابی دانشجویان باید ...
مسئول بسیج دانشجوی استان آذربایجان شرقی گفت: امسال حدود ۸...
نویسنده کتاب نورالدین پسر ایران در ادامه از سخن گفتن و اد...