کد خبر:73055 تاریخ انتشار : 1396/2/25-10:5:31
میر سلیم در دانشگاه تبریز؛
اگر صداقت دارید چرا شب انتخابات یارانه پخش می‌‌کنید؟/ چرا ماشین سازی تبریز باید تعطیل شود؟
نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: اگر صداقت دارید چرا شب انتخابات یارانه پخش می‌کنید؛ شما که می‌گویید از آستان قدس خرج نکنید؛ چرا پروژه‌ها را ناقص افتتاح کردید، شما هم می‌گذاشتید بعد از انتخابات!
لینک کوتاه http://tabriz.bso.ir/id/73055

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی آذربایجان شرقی ، سید مصطفی میرسلیم در تالار وحدت دانشگاه تبریز گفت: دو سوم عمر من در دانشگاه و خدمت به جوانان دانشجو صرف شده است که به آن افتخار می‌کنم.

وی افزود: موفقیت‌های من در هر زمینه‌ای با کمک دانشجویان بوده است؛ امروز بر مبنای این تجربه مفیدی که داشتم می‌گویم تمامی مشکلات ما بدست همین متخصصان جوان خودمان قابل حل است.

نامزد انتخابات ریاست جمهوریادامه داد: ما ایرانی‌ها می‌توانیم با تلاش خودمان جایگاه شایسته‌ای بدست آوریم؛ موتور ملی گازی تولیدی ما جزو پنج موتور اول جهان است.

میرسلیم گفت: در عین برون گرایی در برابر پیشرفت‌های دنیا باید درون گرا باشیم؛ باید با دنیا بر مبنای اقتدار تعامل علمی، فرهنگی و سیاسی داشته باشیم.

وی افزود: بعد از برجام به دولت نامه نوشتم که کسانی را ببرید که حرفی از اقتدار داشته باشند وگرنه آن‌ها به چشم بازار به ما نگاه می‌کنند.

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: می‌توانیم صادر کننده دانش باشیم و سال‌ها زحمت کشیده ایم؛ جای نگرانی برای آینده نیست و از تحریم‌ها هراسی نیست، زیرا خودمان استعداد وظرفیت داریم و شک نکنید از پس تحریم‌ها بر خواهیم آمد.

میرسلیم افزود: جای تاسف است که آب خورن را به تحریم‌ها گره بزنیم.

وی ادامه داد: بر مبنای اعتقاداتم آمده ام و یقین دارم می‌توانیم در برابر مشکلات حتی معجزه کنیم؛ زیرا انقلاب و پیروزی در جنگ نیز معجزه بود.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: امروز اقتدار داریم و دشمنان در برابر قدرت موشکی ما ناله ضعف سر می‌دهند؛ نجات بخش ما کار علمی مخلصانه است؛ ولی برخی این موضوع را قدر ندانستند.

میرسلیم ادامه داد: خدمت دوستان گفتم حاضریم در هر زمینه‌ای تجربه خود را بگوییم تا با اقتدارجلو بروید و حیف که باور ندارند؛ چرا ماشین سازی تبریز باید تعطیل شود؟

وی گفت: دوستان آمار ۲۰ درصد شرکت‌های فعال را بدهید؛ شما ۸۰ شرکت خود را دارید.

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری افزود: می‌شود با آدم حساب کردن مردم، رو راست بودن با مردم و حقیر نکردن مردم برای آن‌ها کار کرد.

میرسلیم گفت: اگر صداقت دارید چرا شب انتخابات یارانه پخش می‌کنید؛ شما که می‌گویید از آستان قدس خرج نکنید؛ چرا پروژه‌ها را ناقص افتتاح کردید، شما هم می‌گذاشتید بعد از انتخابات!

وی خاطرنشان کرد: من مهندس میرسلیم هستم و برای خدمت آمده‌ام.

نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
سردار بلالی، معاونت هماهنگ کننده قرارگاه پدافند هوایی خا...
سردار خرم با بیان اینکه جهان بینی انقلابی دانشجویان باید ...
مسئول بسیج دانشجوی استان آذربایجان شرقی گفت: امسال حدود ۸...
نویسنده کتاب نورالدین پسر ایران در ادامه از سخن گفتن و اد...