کد خبر:39945 تاریخ انتشار : 1395/3/24-13:46:25
بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق برگزار می کند
اولین دوره سراسری «امام موسی صدر»
اولین دوره سراسری «امام موسی صدر» با موضوع «دانشجوی انقلابی در عرصه بین الملل» به همت دفتر صدور انقلاب اسلامی بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع) در تاریخ 23 الی 31 تیر 1395 در شهر تهران برگزار خواهد شد.
لینک کوتاه http://tabriz.bso.ir/id/39945
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی ؛ اولین دوره سراسری امام موسی صدر با موضوع «دانشجوی انقلابی در عرصه بین الملل» به همت دفتر صدور انقلاب اسلامی بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع) در تاریخ 23 الی 31 تیر 1395 در شهر تهران برگزار خواهد شد.
دوره تربیتی آموزشی امام موسی صدر، فضایی برای تعامل و آشنایی فعالان دانشجویی عرصه جهان اسلام و بین الملل با یکدیگر، و با موضوعات جهان است که اولین دوره سراسری آن در تیرماه 1395 در دو شهر تهران و قم برگزار می شود.
موضوع این دوره «دانشجوی انقلابی در عرصه بین الملل» است که در چهار محور شناختی، تحلیلی، مهارتی و زبانی برگزار خواهد شد. سرفصل های این دوره عبارت اند از: مهدویت و جهان اسلام، دیپلماسی فرهنگی و صدورانقلاب، آشنایی با اندیشه متفکران جهان اسلام، جریان شناسی سیاسی و فرهنگی جهان اسلام، آشنایی شبکه های اجتماعی و عملیات در آن ها، مکالمه به زبان عربی و...
دوره امام موسی صدر با حضور اساتید مطرح و مجرب و فعالان عرصه جهان اسلام از کشورهای مختلف برگزار می شود و برنامه های دوره در قالب کلاس، کارگاه، بازدید، دیدار، حلقه های مباحثاتی و هم اندیشی اجرا خواهد شد.
در پایان دوره نیز به شرکت کنندگان موفق گواهی شرکت در دوره اعطاء می شود.
ثبت نام اولیه از تاریخ 23 خرداد الی 31 خرداد 1395 و از طریق ارسال مشخصات به شماره 09198832451 صورت خواهد گرفت.
لازم به ذکر است این دوره مخصوص دانشجویان برادر می باشد و بدلیل محدودیت های موجود، از بین ثبت نام کنندگان اولیه گزینش بعمل خواهد آمد.
11-(3).jpg
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
سردار بلالی، معاونت هماهنگ کننده قرارگاه پدافند هوایی خا...
سردار خرم با بیان اینکه جهان بینی انقلابی دانشجویان باید ...
مسئول بسیج دانشجوی استان آذربایجان شرقی گفت: امسال حدود ۸...
نویسنده کتاب نورالدین پسر ایران در ادامه از سخن گفتن و اد...