کد خبر:38158 تاریخ انتشار : 1395/2/30-13:40:27
گودرزی در همایش یاوران ولایت بسیج دانشجویی استان؛
آمریکا درصدد عوض کردن مدل دین داری مردم ایران است
مسئول بسیج دانشجویی کشور با بیان این مطلب که دشمن درصدد تضعیف ایران در حوزه های صنعت و علم بوده و هدف آنها تبدیل جوان ایرانی به یک جوان کسل و سست است، گفت: دشمن به این نتیجه رسیده که نفوذ در ارکان حاکمیتی بهتر از ایجاد فتنه است.
لینک کوتاه http://tabriz.bso.ir/id/38158

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی استان آذربایجان شرقی ، گودرزی در همایش یاوران ولایت بسیج دانشجویی استان با اشاره به مهم و با اهمیت بودن توجه به معنویات، گفت:تمسک حقیقی به اهل بیت(ع) نجات بخش جریان انقلابی کشور خواهد بود.

وی بیان داشت: دانشجو باید بر این سوال پاسخ دهد که با کدام تحلیل, رهبر معظم انقلاب سال جدید را سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل نامیدند؟! فهم درست نسبت به منویات و انتظارات رهبری اولویت اصلی دانشجوی بیدار است.

سیاست داخلی و خارجی کشور بعد از فتنه 88 بسیار در هم تنیده شده است

گودری اظهار داشت: اولویت بعدی دانشجویان، اقدام بموقع و روشن سازی فضای جامعه می باشد. دانشجویان بیدار خواص مدل حکومتی ولی فقیه هستند و باید جامعه را روشن کند. دانشجو باید بداند که آمریکا دنبال چه اهدافی در منطقه و انتخابات ریاست جمهوری آینده است؟

وی افزود: سیاست داخلی و خارجی کشور بعد از فتنه ۸۸ بسیار در هم تنیده بوده و مسائل را مستقلا نمی توان تحلیل کرد. ما باید روند و دلایل پیشرفت و عقب گرد جمهوری اسلامی در سی و هفت سال گذشته را بررسی کنیم.

با طولانی کردن مذاکرات سعی کردند افکار عمومی را هدایت کنند

وی گفت: آمریکایی ها, مذاکرات با دولت یازدهم را با سه هدف طراحی کردند. متن برجام فعلی در عرض شش ماه می توانست تنظیم شود. علت طولانی شدن مذاکرات این بود که افکار عمومی را هدایت کنند.

گودرزی افزود:تغییر محاسبات در مسئولین جمهوری اسلامی یکی از اهداف مذاکرات بود تا ایران دست از اهداف انقلابی خود بردارد. امریکایی ها رسما به این نتیجه رسیده اند که زمان جنگ مستقیم گذشته و در مقابل نارضایتی بین المللی نسبت به تحریم ها نمی توان ایستاد لذا باید بوسیله ی مذاکره پیروز شد

 وی بیان داشت: امریکایی ها فکر می کردند که رهبری با مذاکرات مخالفت خواهند کرد و دولت دربرابر رهبری خواهد ایستاد,اما مدیریت هوشمندانه ی رهبری, این توطئه را خنثی کرد. شیطنت ها و موزی گری های آمریکا همواره بوده است. جنایات آمریکا از کودتای ۲۸مرداد تا به امروز فراموش نشدنی است.

مسئول بسیج دانشجویی کشور اظهار داشت: امریکایی ها به اطمینان خاطر رسیده بودند که بعد از برجام یک، سراغ برجام های منطقه ای خواهیم رفت اما رهبری صراحتا فرمودند که سیاست های جمهوری اسلامی تغییر ناپذیر است و بغیر از هسته ای مذاکره نخواهیم کرد.

آمریکا درصدد عوض کردن مدل دین داری مردم ایران است

وی گفت: امریکایی ها امروز به این نتیجه رسیدند که تا سال ۹۶ لزومی برای کاهش تحریم ها وجود نداشته و درصورت پیروزی غرب گرایان در انتخابات ریاست جمهوری بوسیله ی سیاست مهار و هدایت به اهداف خود برسند.

گودرزی با بیان این مطلب که دشمن درصدد تضعیف ایران در حوزه های صنعت و علم بوده و هدف آنها تبدیل جوان ایرانی به یک جوان کسل و سست است، گفت: دشمن به این نتیجه رسیده که نفوذ در ارکان حاکمیتی بهتر از ایجاد فتنه است. امریکا در عرصه ی دین داری برای ما برنامه دارد و درصدد عوض کردن مدل دین داری مردم ایران است. دشمن می خواهد بوسیله ی فشار و تحریم, مردم ایران از استقامت خود خسته شوند.

جریان غیرانقلابی انحصارا بر واردات و صادرات کشور حکومت کرده و مانع پیشرفت کشور شده است

وی گفت: علت پیشرفت ایران در برخی از حوزه های علمی و موشکی اینست که نیروهای انقلابی مخلص در پشت پرده ی این حوزه ها تلاش مجدانه کردند. صنعت شصت ساله و ساده ی خودروی ایران با هزینه های گزاف به نتیجه ی مطلوبی نرسید اما حوزه های علمی و موشکی و هسته ای ما که بسیار سخت تر از صنعت خودرویی است به پیشرفت خارق العاده ای رسیده است.

وی افزود: علت آسیب های اجتماعی طلاق و اعتیاد و بی کاری حاصل مدل توسعه ای غربی است. جامعه ای اسلامی جامعه ای است که مادیات همه ی مردم تامین شده و در اوج معنویات قرار گرفته باشند.

گودرزی بیان داشت: قیام انقلاب اسلامی پنج هدف را دنبال می کند، عدالت اجتماعی، کرامت انسانی، استقلال، آزادی و استکبارستیزی پنج هدفی است که برای برپایی تمدن اسلامی ضرروری است.

وی افزود: هرجایی که جریان انقلابی حاکم بود، در مسیر پیشرفت حرکت کردیم و هرجا که جریان غیرانقلابی حاکم شد بر بدبختی های اجتماعی کشور افزوده شد. جریان غیرانقلابی مانع اصلی پیشرفت انقلاب اسلامی است.

وی در پایان گفت: جریان غیرانقلابی انحصارا بر واردات و صادرات کشور حکومت کرده و مانع پیشرفت کشور شده است. وظیفه ی دانشجو، افشاگری انحصارطلبی و مانع تراشی های جریان غیرانقلابی است. باید این سدی که مانع پیشرفت کشور و انقلاب است را شکست.

نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
سردار بلالی، معاونت هماهنگ کننده قرارگاه پدافند هوایی خا...
سردار خرم با بیان اینکه جهان بینی انقلابی دانشجویان باید ...
مسئول بسیج دانشجوی استان آذربایجان شرقی گفت: امسال حدود ۸...
نویسنده کتاب نورالدین پسر ایران در ادامه از سخن گفتن و اد...