کد خبر:39369 تاریخ انتشار : 1395/3/14-12:27:50
یاداشت وارده/رحمان اکبری
امامی که تحریف نخواهد شد
یکی از استوانه های شخصیتی امام استکبارستیزی و مبارزه برای آزادی ملل دربند استکبار می باشد و چقدر احمق است دشمنی که بخواهد امام را منهای این شاخصه نشان دهد
لینک کوتاه http://tabriz.bso.ir/id/39369
27 سال از عروج عارفانه امام خوبیها با قلبی آرام و ضمیری مطمئن گذشت . عروجی که سبب داغداری امت بزرگ ایران  الی الابد را در چنین ایامی فراهم نمود . 

یقینا یکی از استوانه های شخصیتی امام استکبارستیزی و مبارزه برای آزادی ملل دربند استکبار می باشد و چقدر احمق است دشمنی که بخواهد امام را منهای این شاخصه نشان دهد . 

اخیرا بلندگوی کریه الصوت ملکه خرفت روباه پیر در اقدامی مذبوحانه و از سر استیصال سعی در نشان دادن چهره ای از پیرمراد ملت داشت که در آن تقاضای ارتباط با کارتری را دارد که با اقتدار از کشور بیرونش کرده بود . 

الحمدلله الذی جعل اعدا ءنا من الحمقا . چطور ممکن امامی که آخرین کلماتش در وصیتنامه سیاسی الهی شان ، در آن نقشه راه امت اسلامی ، تاکید بر مبارزه دائم با استکبار  و در راس آن آمریکاست ، درخواست دیدار با کارتری را داشته باشد که در مقابل شن های ایران تسلیم شد ؟

باید به اذناب داخلی این بنگاه سخن پراکنی که وظیفه اکو دادن به جفنگیات آن را دارند نیز یادآور شد که مردم قدرشناس ایران اعتقاد و اعتماد خود به امام را زمانی بدست آوردند که دیدند از حضیض ذلت قبل از انقلاب در منطقه به اوج عزت در دنیا در سایه تعالیم والای اسلام و عمل به رهنمودهای امام راحلشان در دنیا رسیده اند و این اعتماد با لجن پراکنی رسانه بی آبرو و رسوای روباه پیر خدشه نخواهد پذیرفت .
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
سردار بلالی، معاونت هماهنگ کننده قرارگاه پدافند هوایی خا...
سردار خرم با بیان اینکه جهان بینی انقلابی دانشجویان باید ...
مسئول بسیج دانشجوی استان آذربایجان شرقی گفت: امسال حدود ۸...
نویسنده کتاب نورالدین پسر ایران در ادامه از سخن گفتن و اد...