کد خبر:74856 تاریخ انتشار : 1396/3/31-16:46:6
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی سهند تبریز؛
اقتدار سپاه دشمن را از خواب بیدار کرد/ برخی از مسئولانِ سازشکار، منافع تابعیت خارجی‌شان را به تابعیت ایرانی‌شان ترجیح می‌دهند!
نبی‌محمدی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی سهند تبریز اقتدار سپاه در حمله موشکی به مواضع داعش در دیرالزور سوریه را برهم زننده خواب دشمن و حاوی پیغام عدم سازش ملت ایران با دشمنان دانست.
لینک کوتاه http://tabriz.bso.ir/id/74856

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی آذربایجان شرقی ، علیرضا نبی‌محمدی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی سهند تبریز ، در مورد حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مواضع داعش در دیرالزور سوریه گفت: حمله موشکی حاوی دو پیام در حوزه برد اطلاعاتی و برد عملیاتی سپاه بود،حمله موشکی این پیام را در بر داشت که ایران هر نقطه‌ای از مواضع دشمن را که بخواهد با موشک‌هایش می‌تواند هدف بگیرد و دشمنان یعنی اسرائیل و عربستان و پایگاه‌های نظامی آمریکا در منطقه بدانند که ایران در مسائل امنیتی و شاخص‌های نظام با کسی شوخی ندارد و دوران بزن دررو تمام شده است و ایران مثل لندن و پاریس نیست و کسانی که امنیت ایران را تهدید کنند ایران آنها را دنبال می‌کند و سیلی سخت خود را به صورت آنها می‌زند. 

نبی‌محمدی افزود این اتفاق شوق زیادی در دل دوستداران انقلاب اسلامی ایجاد کرد و امید به آینده را در دل آنها زنده کرد و ناامیدی ناشی از دولت سازشکار در حمله به اعتقادات اسلامی و انقلابی را زدود.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی سهند تبریز تصریح کرد همانطور که رهبری فرمودند ما از دشمن سیلی نمی‌خوریم بلکه به او سیلی می‌زنیم شاید کسانی از این رویداد خوشحال نشوند کسانی که منافعشان با دشمن یکی است اما مطمئنا مردم ایران از برخورد قاطع با تروریست‌ها خوشحالند. ما چند سالی است که درگیر دیپلماسی ضعف و خنده در دولت هستیم و این حرکت سپاه برای از خواب پریدن دشمن لازم بود و می‌طلبید که ایران در مورد دفاع از مواضع و امنیت خودش قاطعانه عمل کند. متاسفانه همان طور هم که رهبری اشاره کردند برخی از افرادی که دلشان می‌لرزد موافق این قضیه نیستند، برخی از آنها دو تابعیتی هستند و منافع تابعیت خارجی‌شان را به تابعیت ایرانی‌شان ترجیح می‌دهند.

نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
سردار بلالی، معاونت هماهنگ کننده قرارگاه پدافند هوایی خا...
سردار خرم با بیان اینکه جهان بینی انقلابی دانشجویان باید ...
مسئول بسیج دانشجوی استان آذربایجان شرقی گفت: امسال حدود ۸...
نویسنده کتاب نورالدین پسر ایران در ادامه از سخن گفتن و اد...