کد خبر:49051 تاریخ انتشار : 1395/6/31-10:22:58
دبیر ستاد کاروان پیاده روی دانشجویی اربعین آذربایجان شرقی؛
آغاز ثبت نام کاروان دانشجویی پیاده روی اربعین از دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه های استان
دبیر ستاد اربعین بسیج دانشجویی آذربایجان شرقی با بیان اینکه طول سفر 10 روز خواهد بود افزود: مطابق برنامه ریزی صورت گرفته مسیر راهپیمایی از نجف به سمت کربلا 3 الی 4 روزه خواهد بود و بمدت 2 روز نیز در هر یک از شهر های نجف و کربلا اقامت انجام خواهد شد.
لینک کوتاه http://tabriz.bso.ir/id/49051
بهنام خدایی دبیر ستاد کاروان پیاده روی دانشجویی اربعین بسیج دانشجویی آذربایجان شرقی در گقتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی استان آذربایجان شرقی ، از آغاز ثبت نام کاروان دانشجویی پیاده روی اربعین استان خبر داد.

 وی با بیان اینکه این ستاد از اواخر تیرماه سال جاری فعالیت خود را آغاز کرده است ، افزود: اقدامات لازم جهت اعزام حداقل 200 نفر از دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه های آذربایجان شرقی انجام شده و علاقمندان می توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی استان و یا لینک  http://tabriz.bso.ir/id/47624 نسبت به ثبت نام در کاروان پیاده روی اربعین اقدام نمایند.

دبیر ستاد اربعین بسیج دانشجویی آذربایجان شرقی با بیان اینکه طول سفر 10 روز خواهد بود افزود: مطابق برنامه ریزی صورت گرفته مسیر راهپیمایی از نجف به سمت کربلا  3 الی 4 روزه خواهد بود و بمدت 2 روز در هر یک از شهر های نجف و کربلا اقامت انجام خواهد شد.

وی به خروج دانشجویان از کشور در ایام اربعین اشاره کرد و گفت: از کارهای مهم صورت گرفته در این ستاد ، توافق با مسئولین ذیربط در سازمان نظام وظیفه جهت حذف وثیقه ی مالی دانشجویان جهت خروج از کشور است.

خدایی ادامه داد: طی توافق صورت گرفته دانشجویان مراکز آموزش عالی استان می توانند با ضمانت و تعهد کتبی از کشور خارج شوند.

انتهای پیام//
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: