کد خبر:71820 تاریخ انتشار : 1396/2/11-15:24:58
دبیر جشنواره قرآن و عترت کنگره شهدای دانشجوی آذربایجان شرقی خبر داد؛
آغاز ثبت نام بخش های مختلف جشنواره/ امکان ثبت نام برای تمامی دانشجویان دانشگاه های استان
دبیر جشنواره قرآن و عترت کنگره ملی شهدای دانشجوی استان آذربایجان شرقی در خصوص نحوه ی اجرا وثبت نام جشنواره گفت: علاقمندان به شرکت در جشنواره با مراجعه به سایت azarbaijansharghi.cfu.ac.ir نسبت به ثبت نام در جشنواره اقدام نمایند
لینک کوتاه http://tabriz.bso.ir/id/71820

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی استان آذربایجان شرقی ، مهدی اکبری مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان استان آذربایجان شرقی و دبیر برگزاری جشنواره قرآن و عترت دانشجویان استان در گفتگو با خبرنگار این سایت به بیان اهداف و ویژگی های این جشنواره پرداخت.

                             photo_2017-04-30_20-33-57.jpg

وی در خصوص اهداف برگزاری جشنواره قرآن و عترت گفت : دبیر خانه جشنواره قرآن و عترت با هدف شناسایی نخبگان قرآنی در سطح دانشگاه های استان  وایجاد  انگیزه در میان  آنها  ،حمایت از این نفرات و همچنین ایجاد شبکه دانشجویان فعال قرآنی جهت ارتباط و تعامل سازنده با همدیگر در سه بخش مسابقات قرآن و عترت ،کارگاه های آموزشی و محافل انس با قرآن شروع به فعالیت کرده است.

اکبری افزود :بخش مسابقات جشنواره شامل رشته های قرآن "حفظ (پنج ،ده ،بیست و سی جز)،قرائت ،ترتیل "،رشته های عترت شامل "تفسیر ،نهج البلاغه و احکام "می باشد . همچنین جشنواره دارای یک بخش دعا خوانی ویژه برادران و  بخش ویژه خواهران می باشد
اکبری ادامه داد :جشنواره قرآن و عترت دانشجویان از یکم تا سوم خرداد 1396 و در محل پردیس های دانشگاه فرهنگیان استان آذربایجان شرقی برگزار خواهد شد . وی ادامه داد: برای دانشجویان غیر بومی در تاریخ مذکور اسکان تدارک دیده شده است .

اکبری ادامه داد: دانشجویان دانشگاه های استان اعم از دانشگاه های سراسری ،آزاد، غیرانتفاعی ،پیام نور ،علمی کاربردی و فرهنگیان در همه مقاطع تحصیلی از کاردانی تا دکتری مجاز هستند در جشنواره قرآن و عترت شرکت کنند .

اکبری گفت: دانشجویان می توانند با مراجعه به سایت www.azarbaijansharghi.cfu.ac.ir نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

اکبری در پایان از برگزاری کارگاه های تخصصی با محوریت قرآن و عترت ویژه شرکت کنندگان خبر داد .

انتهای پیام//

 

نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
سردار بلالی، معاونت هماهنگ کننده قرارگاه پدافند هوایی خا...
سردار خرم با بیان اینکه جهان بینی انقلابی دانشجویان باید ...
مسئول بسیج دانشجوی استان آذربایجان شرقی گفت: امسال حدود ۸...
نویسنده کتاب نورالدین پسر ایران در ادامه از سخن گفتن و اد...