کد خبر:76240 تاریخ انتشار : 1396/4/21-18:42:26
استاد اخلاق حوزه های علمیه آذربایجان شرقی در طرح ولایت استانی :
استاد علیپور: عده‌ای با حیله و مکر می‌خواهند که مردم نتوانند از حضور و بیانات امامشان استفاده کنند
حاج‌آقا علیپور، استاد اخلاق طرح ولایت استان آذربایجان شرقی در دانشگاه شهید مدنی آذربایجان گفت: با حیله و مکر می‌خواهند مثل زمان اهل بیت مردم نتوانند از حضور و بیانات امامشان استفاده کنند و در سخنان امامشان تفکر و اندیشه کنند.
لینک کوتاه http://tabriz.bso.ir/id/76240

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی آذربایجان شرقی  ، در چهارمین روز از طرح ولایت استانی حاج آقا علیپور استاد اخلاق حوزه های علمیه مختلف استان با حضور در بین دانشجویان دوره به طرح مباحث حوزه ولایت پرداختند و گفتند: ولایت در خطبه غدیریه کاملا جمع شده است که آن را پیامبر اکرم (ص) از طریق وحی دریافت و به کل دنیا رسانده‌اند.

حاج آقا علیپور افزود: مسئله ولایت چیزی نیست که بشود ساده از کنار آن رد شد، خودش یک پژوهشکده می‌خواهد که جمع شوند و روی تمام کلمات آن فکر و اندیشه کنند، بحث ولایت چند روزه نیست، شناخت ولایت و قرار گرفتن در این راه در این شرایط جامعه از الزامات و مهمات است، در این باب باید مطالعات جدی صورت گیرد که فهم ولایت از همه چیز آسانتر است.

این استاد اخلاق افزود: باید توجه داشت که دشمنان اسلام و ولایت در همه دوره‌ها وجود دارند و با حیله و مکر می‌خواهند مثل زمان اهل بیت مردم نتوانند از حضور و بیانات امامشان استفاده کنند و در سخنان امامشان تفکر و اندیشه کنند.

نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
سردار بلالی، معاونت هماهنگ کننده قرارگاه پدافند هوایی خا...
سردار خرم با بیان اینکه جهان بینی انقلابی دانشجویان باید ...
مسئول بسیج دانشجوی استان آذربایجان شرقی گفت: امسال حدود ۸...
نویسنده کتاب نورالدین پسر ایران در ادامه از سخن گفتن و اد...