کد خبر:84802 تاریخ انتشار : 1396/7/22-17:23:37
مسئول بسیج دانشجویی استان آذربایجان شرقی؛
ادامه روند کنونی برجام دمیدن در طبل توخالی است/ نگاه دولتمردان باید درونگرا باشد نه برونگرا
عبدالله شادی گفت: دو نگرش متفاوت حق و باطل از بدو خلقت بوده که مبارزه با آمریکا همان جریان مبارزه با شیطان است. تا زمانی که ما پیرو حق هستیم آمریکا هم از دور باطل خود دست نخواهد کشید.
لینک کوتاه http://tabriz.bso.ir/id/84802

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی آذربایجان شرقی ، عبدالله شادی، مسئول بسیج دانشجویی استان آذربایجان شرقی، درواکنش به اظهارات توهین آمیز دیشب ترامپ عنوان کرد: دو نگرش متفاوت حق و باطل از بدو خلقت بوده که امروز مبارزه با آمریکا همان جریان مبارزه با شیطان است. تا زمانی که ما پیرو حق و حقیقت هستیم آمریکا هم از دور باطل خود دست نخواهد کشید.

وی افزود: کشور ما در آزمونی که قبلا چندین بار شرکت کرده و نمره قابل قبولی گرفته، باز هم شرکت کرد و این بار هم نمره قبولی گرفت. ولی اینکه دائما خودمان را در معرض آزمون دوباره قرار دهیم، نه تنها نرمش قهرمانانه و عزت سیاسی حساب نمی شود، بلکه از نگاه افراد خارج نوعی ضعف و احساس کمبود تلقی می شود. کشورهای 5+1 به نوعی وامدار استکبار مخصوصا آمریکا هستند و روند کنونی برجام دمیدن در طبل توخالی است، چراکه همه این کشور ها فردا دنباله رو آمریکا خواهند بود.

شادی با یادآوری نظر بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی درخصوص آمریکا اظهار داشت: آمریکا القاب رنگارنگ و گوناگونی دارد که در راس آنها شیطان بزرگ است. به فرموده امام خمینی(ره) ملت ما نان خالی می خورد ولی دست به دامن آمریکا نمی شود. به نظر بنده دولتمردان باید یک بار دیگر تیتر بزرگ انقلاب اسلامی را مطالعه و در نحوه تعامل و گفتمان خود تجدید نظر نمایند.

وی با اشاره به تفاوت موجود بین عالم سیاست و عالم صداقت بیان کرد: متاسفانه نگاه دولتمردان برون گراست. مسئولین دولت بجای اینکه به طبل توخالی برجام بدمند به مبارزه با بی عدالتی و فساد اداری بپردازند. مردم آن چیزی که تحمل نمی کنند اختلاف طبقاتی و فساد اداری است. دولت آقای روحانی باقیمانده عمر خود را اگر صرف مبارزه با فساد اداری و بی عدالتی بکند به مراتب بهتر و بیشتر مورد حمایت مردم قرار می گیرد و در آن صورت است که حتی مشکلاتی بزرگتر از برجام هم قابل حل است.

مسئول بسیج دانشجویی استان آذربایجان شرقی اظهار داشت: نعمت و رحمت بزرگ همراهی مردم با انقلاب اسلامی از بزرگترین ایدولوژی های انقلاب اسلامی است.

اگر تاریخ این مردم را از سال 42 مشاهده کنیم، می بینیم مردم نقش خود را از زمان مشروطه  ایفا کرده اند. در زمان دفاع مقدس نیز با تقدیم 230هزار  شهید به خوبی  این نظام را پشتیبانی کرده اند. مردم ما میهن دوست و دین دوست هستند و بهای سنگین و ارزشمندی را بخاطر این این حس وطن دوستی و دینداری پرداخته اند.

وی عنوان کرد: آقای روحانی گفت اگر آمریکا باعث شعله ورشدن آتش فتنه در منطقه شد این سپاه بود که آتش فتنه گری را خاموش کرد. مرجع ارتش ده ها میلیونی سپاه پاسداران است. دولت بعد از فراز و فرود هایی که در مقابل سپاه داشته امروز نقش سپاه را به طور کامل قبول کرده و به این نتیجه رسیده است که اگر سپاه در کنارش نباشد به خواسته های خود نمی رسد.

نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
سردار بلالی، معاونت هماهنگ کننده قرارگاه پدافند هوایی خا...
سردار خرم با بیان اینکه جهان بینی انقلابی دانشجویان باید ...
مسئول بسیج دانشجوی استان آذربایجان شرقی گفت: امسال حدود ۸...
نویسنده کتاب نورالدین پسر ایران در ادامه از سخن گفتن و اد...