کد خبر:93560 تاریخ انتشار : 1396/11/23-13:27:40
پیام تبریک بسیج دانشجویی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان خطاب به حاتمی کیا؛
ابراهیم را با صفت بت شکن شناخته ایم ،یقین داریم بت های سینمای ایران نیز به دست امثال حاتمی کیا خواهد شکست
افتخار به کسب سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر ، برای آزادمردی چون حاتمی کیا که به حق از فضای مسموم سینما فاصله داشته و دارد، در برابر عظمت بزرگ مردانی چون سربازان قاسم سلیمانی بی وجه است !
لینک کوتاه http://tabriz.bso.ir/id/93560

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی آذربایجان شرقی ،  بسیج دانشجویی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان در پی کسب سیمرغ بلورین بهترین کارگردانی جشنواره فیلم فجرتوسط کارگردان انقلابی ، ابراهیم حاتمی کیا برای فیلم ارزشی به وقت شام پیام تبریکی را به شرح زیر صادر نمود.

سلامٌ عَلی اِبراهیم

افتخار به کسب سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر ، برای آزادمردی چون حاتمی کیا که به حق از فضای مسموم سینما فاصله داشته و دارد، در برابر عظمت بزرگ مردانی چون سربازان قاسم سلیمانی بی وجه است !

عمق نگاه او به جامعه ایران را در آژانس شیشه ای دیده ایم، او را به خاطر ارزش هایی که به خاطر حفظ آن ها هزینه می دهد می ستاییم او انگ فیلم ساز وابسته بودن را همچون مدال افتخاری برای خود پذیرفت !

راهی که او در پیش گرفته است، راه همان رزمنده ای است که خون سرخش در حلب به زمین ریخت و امروز ابراهیم و ابراهیم ها راهش را با گرو گذاشتن آبرویشان ادمه می دهند .

ابراهیم را با صفت بت شکن شناخته ایم ،یقین داریم بت های سینمای ایران نیز به دست امثال حاتمی کیا خواهد شکست . در غیاب کمپانی های بزرگ رسانه ای برای تامین منافع عمومی جامعه بدون حضور امثال بنیاد فارابی و سازمان رسانه ای اوج هیچ هنرمندی جز قلیلی سیاه نما ، نخواهند توانست صحنه ای بر پرده نقره ای سینما ظاهر کنند ، حاتمی کیا را می ستاییم چون صدای رسای انقلاب بوده ، هست و خواهد بود .

سلام بر تو ای ابراهیم


بسیج دانشجویی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
سردار بلالی، معاونت هماهنگ کننده قرارگاه پدافند هوایی خا...
سردار خرم با بیان اینکه جهان بینی انقلابی دانشجویان باید ...
مسئول بسیج دانشجوی استان آذربایجان شرقی گفت: امسال حدود ۸...
نویسنده کتاب نورالدین پسر ایران در ادامه از سخن گفتن و اد...