آرشیو اخبار
سردار خرم،خاطر نشان کرد: رشد و شکوفایی علمی و دفاعی، چرا در زمینه اقتصاد بروز نمی کند؟ نگاه مسئولین به اقتصاد، نگاه لیبرالیستی است، با نگاه لیبرال نمی شود در حوزه اقتصاد عمل کرد.
بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز طوماری خطاب به مقام معظم رهبری تدوین کرد که در راهپیمایی ۲۲ بهمن مورد استقبال مردم واقع شد.
افتخار به کسب سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر ، برای آزادمردی چون حاتمی کیا که به حق از فضای مسموم سینما فاصله داشته و دارد، در برابر عظمت بزرگ مردانی چون سربازان قاسم سلیمانی بی وجه است !
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان، مطالبه‌گري و آرمان‌خواهي را گفتمان اصلي جنبش دانشجویی بیان کرد و گفت: دانشجوی فعال و انقلابی به عنوان چشم بینای جامعه با مطالعه و تحقیق و به خصوص با اشراف کامل به مسائل و موضوع‌های مختلف جامعه از خواسته‌های مردم پشتیبانی کند.
شادی گفت: جمع آوری تصاویر شهدا باعث می شود که در گذشته برخی مسئولین دچار شک و شبهه شویم که آیا کسانی که در مسند های مختلف هستند، از گذشته انقلابی خود پشیمان شده اند و یا کار به دست نااهل سپرده شده است.
قادری تصریح کرد: مشکلات اقتصادی، تورم و بیکاری نیازمند تفکر انقلابی و جهادی است. همان تفکری که 8 سال در مقابل قدرت های استکباری ایستادگی کرد، امروز نیز نیازمند همان تفکر انقلابی هستیم. اشرافی گری و کاخ نشینی از آفت های انقلاب است.
اساتیدی همچون دکتر امامی ، سردار قادری ، حجت الاسلام و المسلمین شعبانی ، مهندس شادی ، احد صادقی ، روح الله رشیدی ، سید نعمت سید اسماعیلی و حاج جواد غفاری برای اعضای فعال بسیج دانشجویی مطالبی را در سرفصل های مختلف مطرح کردند
نمایشگاه آثار برگزیده این ورکشاپ در آینده نزدیک برگزار خواهد شد.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی به نشست اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا تأکید کردند: جوان دانشجو باید زمان کنونی و تحولات آن را بشناسد و خود را آماده سازد.
جهت ثبت نام در اردوی راهیان نور دانشجویی دانشگاه های استان آذربایجان شرقی اطلاعات در خواستی را به صورت دقیق ثبت نمائید . لازم به ذکر است این ثبت نام اولیه بوده و پس از دریافت پیامک و مراجعه به مراکز بسیج دانشجویی دانشگاه /شهرستان مربوطه و پذیرش شرایط اعلامی ، ثبت نام قطعی خواهد شد. در هنگام ثبت نام کد رهگیری / امنیتی را یادداشت و نگهداری نمائید.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|